Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon világos zöld szemem...

Nagyon világos zöld szemem van és nem áll jól ha feketével kihúzom, de mégis szeretném vmivel kihangsúlyozni, jolenne ha bárki is tudna még valami ötlettel jönni, mi mást tudnék még vele kezdeni?!

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szempillaspirál?
2011. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak fekete szemceruza van. Unakahugom pl kék szemu és kék szemceruzát használ. Azonkívul szempillaspirál szemhéjpuder stb
2011. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is világos zöld szemem van,és jól áll ha feketével húzom ki.Nem is szoktam másmilyennel,nagyon szépen kiemeli.

Nem lehet hogy csak te látod úgy hogy nem jó?

2011. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is biztos jól néz ki, ha a zöld szemeidet feketével hangsúlyozod ki. próbáld ki hogy nemcsak alul húzod ki vagy variálj a vonalak vastagságával. Pl. a szemzugnál egészen vékony és a vége felé vastagodik a vonal. Használhatsz tust is, abból van egy csomó színű.
2011. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg barna?? :) Az nem olyan "vad". :)
2012. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy esetleg lila. az is szépen kiemeli a zöld szemet, és persze a barna amit már előttem írtak.
2012. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!