Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyukám nem engedi meg hogy...

Anyukám nem engedi meg hogy csináltassak piercinget. Hogyan gyözhetném meg arról hogy én nagyom szeretnék?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy szeretnék piercinget 1-et a bal fülembe 2-őt pedig a jobb fülembe... nem tom hogy mit csináljak hogy engedje meg a 13.szülinaponra akarnám ami már lassan lesz...
2009. máj. 20. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ, hogy a füledbe hova szeretnéd. Ha csak simán fülbevalónak, akkor azzal sztem nincs semmi gond, én is 13 körül voltam, amikor csináltattam, mondd meg anyukádnak, hogy másoknak is van, nem lett tőle semmi bajuk és még jól is néz ki. Ha viszont fölülre szeretnéd, porcba, akkor az veszélyekkel járhat és lehet, hogy ezért nem engedi meg (pl.:haj-és foghullás, egyik ismim ettől lett anorexiás).
2009. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a két ´´ lyuk´´ fölé szeretném sima függöknek...
2009. máj. 20. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Nekm is porcban van, ésmég sok ismerősömnek, de nem hullik se a hajunk, se a fogunk, és anorexiások sem lettünk. Nem is értem, hogy befolyásolná a porcpiercing az elmeállapotot. Ugyanis az anorexia lelki betegség. Na mindegy.


Simán a fülbe nem is számít piercingnek. :) Egy kozmetikus is megcsinálja. Nekem 5 évesen lett átszúratva, aztán később 11 éves korom körül még lett. Szóval nem értem, anyukád miért ellenzi, de próbáld neki nyugodtan elmagyarázni, hogy ez nem okod gondot, meg semmi. Véletlenül se hisztizz!

2009. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi nyáron az egyik barátnőm akar porcpiercinget... én olyan nem akarnák...pedig nem rossz az se
2009. máj. 20. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam úgy, hogy veszélyekkel járhat, és nem azt, hogy veszélyekkel jár, mert nincs mindig így, de előfordulhat. És akkor nem tudom, hogy mi a neve, a csaj betegesen vékony lett, mint egy csontváz, és azt mondta az orvos, hogy amiatt alakult ez ki, hogy nem tudott rendesen enni, stb. Arról meg ne is beszéljünk, hogy eltalálhat egy ideget. Én nem kockáztatok, soha nem lövetnék magamnak, de másokon tetszik.:)
2009. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat porcba én se lövetnék de ott se rossz...
2009. máj. 21. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!