Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillagöndörítő egy 12...

Szempillagöndörítő egy 12 évesnek?

Figyelt kérdés
Neked mi a véleményed róla?
2011. dec. 27. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
nem kell neki. minek?
2011. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Én nem engedném meg. Mi ő, kis felnőtt? Csak egy gyerek még, és legyen is az sokáig, az a dolga.
2011. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki sminkel, még nem azt jelent, hogy már felnőtt!!! Most mi lesz egy szempillagöndörítővel?? Nem is látszik!! én is vettem, de semit se ért az egész. használj inkább valami szép szempillaspirált :)
2011. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak üzenném,hogy a történelem tanárunk érett kis felnőtteknek hívott minket régebben!:)


Szerintem nem ér semmit a szempilla göndörítő.Nekem is volt,10 percig szép "hosszú" volt,utána ugyan olyan mint volt.


13/L

2011. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem se, egy 12 éves ne sminkelje magát hanem barbizzon, meg neten játszon a sminkes játékokkal...
2011. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!