Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyógyfülbevalós kérdések?

Gyógyfülbevalós kérdések?

Figyelt kérdés

Szóval ma tetettem a fülembe fülbevalót!

Vízzel moshatom a fülem vagy nem?


És am mi ez az izé hogy miután belövik a fülbevalót mindenkinek fáj? Nekem egyáltalán nem fáj! Meg se lehet érezni hogy bent van! Pedig csak 5 órája lőtték be kb.!


Mikor vehetem ki ha nem fáj és nem gyullad be?

Aki belőtte az azt mondta hogy 3hét de az nem sok egy kicsit?


2011. dec. 27. 18:00
 1/1 anonim válasza:
Hát nekem 6 fülbevaló van a fülemben és még egy a porcban is. Amikor lövettem nem fájt, utána kicsit bizsergett, valamint ráfeküdni nem tudtam aznap. Azt ajánlom, hogy kicsit lazítsd a gyógyfülbevaló végén, mert nagyon rá szokott pattanni, és begyullad ha nem levegőzik. Víz ma ne érje. Tetránnal kenegesd, hogy ne gyulladjon be. Ha már egyáltalán nem fáj, kicsit sem piros vagy érzékeny, akkor kiveheted, de szerintem egy jó 2 hétnek el kell telnie. Olyan fülbevalót tegyél bele, amit biztos, hogy bírsz, és a csere után sem árt kenegetni tetránnal.
2011. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!