Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing! Ha vaszek vénástűt,...

Piercing! Ha vaszek vénástűt, és azzal magamnak otthon átszúrom, akkor?

Figyelt kérdés

- kell-e hozzá 2 ember nem tudom, miért, vagy elég vagyok csak én is?

- minden patikában kapható tű?

- és úgy alapból meg tudom csinálni? vagy leírnátok hogyan kell? (orrba, nyelvbe, köldökbe szeretnék)


2011. dec. 27. 18:12
 1/7 A kérdező kommentje:
ja sry, orrba, azalatt azt értem, hogy oda lentre, középre a porc alá
2011. dec. 27. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne te szúrd át magadnak.Inkább olyan emberrel csináltasd meg aki ért is hozzá.
2011. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és mennyibe kerülne mindez? ( ez a három?) olyan lehet, hogy én megveszem előre a pc-ket, mert allergiás vagyok szinte mindenre, és akkor csak szúratnám?

és +1: kell olyan "kezdő pc" ? szal ami pl. nagyobb?

2011. dec. 27. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem anno 3 éve,4 ezer ötszázért szúrták át a nyelvem,úgy h benne volt az árban a piercing is.A köldök piercing is 4,5 ezer körül lehet.Orrba a legolcsóbb,az olyan 2 ezer körül megcsinálják.Bár,mindenütt másak az árak
2011. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. tényleg lehet h pc-shez megyek.
2011. dec. 27. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen megsérthetsz vele komoly akupresszúrás v akupunktúrás pontokat,amik egészségkárosodást okozhatnak,szóval magadnak NE csinálj piercinget.
2011. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha mindeképp magadnak akarod bemész a pirszingeshez és veszel tőle max 1000ft-ért egy olyan tűt amivel ő si szúrni szokott


de sztem is jobban jársz ha pirszingessel csináltatot, biztonságosabb, meg sterilebb

2011. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!