Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel kezeljem az új industria...

Mivel kezeljem az új industrial piercingemet?

Figyelt kérdés
Ma szurattam magamnak egy industrial piercinget, kaptam hozzá folyadékot amivel naponta 3szor kell kezelni.1 órája kicsit be is betadine-oztam, mert egész nap a városban járkáltam vele és hát én nagyon parázós vagyok a fertőzésktől mióta egyik fülbevalóm begyulladt. Ezen kívül mást kell egyáltalán szerintetek tenni hogy biztos ne legyen gyulladás a vége? Forgassam néha, hogy ne nőjjön rá a hús vagy ne? Nektek mik a tapasztalataitok porcba szúrt pcvel kapcsolatban?
2011. dec. 27. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Forgathatod nyugodtan! Amúgy a betadine az nagyon jó, és használd rendszeresen! Nem tudom mennyire ismert a svéd csepp, az is fertőtlenítő hatású. Ezt még inni is lehet, olyan egészséges. Csak nagyon rossz az íze. De egy háztartásban ez sosem árt! Nagyon a figyelmedbe ajánlom! Nem tudom hol lehet kapni talán gyógyszertárakban, de lehet hogy tescoban is(ez lehet h hülyeség).
2011. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocsi a kép lemaradt:

[link]

2011. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy ma lenézek a patikába, hogy van-e ott. megtuod mondani kb mennyibe kerül a svédcsepp?:S
2011. dec. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!