Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól állna nekem ez a fajta...

Jól állna nekem ez a fajta piercing? (KÉP is van! )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék most egy ilyen piercinget, nekem így odamontírozva tetszik, de jó lenne tudni, hogy mások szerint hogy áll.


itt a kép: [link]


Kérlek, hogy ha elítéled vagy undorítónak tartod az összes típusú piercinget, akkor tartsd meg a véleményed, nekem és sok más embernek ilyen a stílusa, releváns válaszokra vagyok kíváncsi.

Köszi:)


2011. dec. 27. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

alapjáraton nekem nincs bajom ezzel a piercinggel sem, nem is állna rosszul. Viszont szerintem nagyon szép nőiesen bájos arcod van, és ahhoz nem passzolna.

Ha én lennék ilyen szép, biztos nem csináltatnék az arcomra piercinget.

22/L

2011. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Jaj, szerintem nem kellene megcisnáltatnod! Egyébként sem vagyok híve az arcon hordott piercingeknek( munkahelyet NEm fogsz találni vele, még nyári munkát se!Van egy jópár ami neked nagyon szépen állna, linkelek: [link] ide így nyakon mondjuk egy microdermal :) Ínyfék piercing is szép, tragus piercing is szép :) Egyébként nekem is van piercingem, nem ítélem el őket :) sőőőt, nemsokára tetkó büszke tulajdonosa is leszek :)
2011. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Egyre több normális Nö csúfítja el magát ilyen idétlen sz@rokkal!
2011. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Második köszi a tippeket :)

Igazából nem nagyon tudom, milyen esélyeim vannak ezzel a munkakeresésben, orrpiercingem már volt - de hát az olyan megszokott. Viszont legalább 435.679 csajnak van az országban az a strasszos gömb piercing a szája fölött, és amennyien vannak, tuti nem munkanélküliek :D

2011. dec. 27. 19:52
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

És ezért Te akarsz lenni a 435.680. ilyen lány?:D


Sok sikert

2011. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Sajnálom, de szerintem nem áll jól.
2011. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 SenkixXx ***** válasza:
66%
Kicsi lány ó szia heló...;))
2011. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Aki olvasni se tud, miért próbálkozik ide írni? Mondom a szájuk FÖLÖTT ;)

A többieknek meg köszi.

2011. dec. 27. 19:57
 9/22 A kérdező kommentje:
Jajne, ezt épp tegnap énekeltük poénból, remélem nem az egyik ismerősöm vagy :DD
2011. dec. 27. 19:58
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerinem jól állna neked,viszont ne közvetlenül az ajkad végződésénél legyen,hanem picit lejebb:D Mármint remélem érthetőbb...szal ha a képen nézem,akkor 2mm-el lejebb legyen :) esetleg jobban a szád sarka felé.
2011. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!