Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól állna nekem ez a fajta...

Jól állna nekem ez a fajta piercing? (KÉP is van! )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék most egy ilyen piercinget, nekem így odamontírozva tetszik, de jó lenne tudni, hogy mások szerint hogy áll.


itt a kép: [link]


Kérlek, hogy ha elítéled vagy undorítónak tartod az összes típusú piercinget, akkor tartsd meg a véleményed, nekem és sok más embernek ilyen a stílusa, releváns válaszokra vagyok kíváncsi.

Köszi:)


2011. dec. 27. 19:37
1 2 3
 11/22 SenkixXx ***** válasza:
53%
Hááááát... titok! ;))
2011. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Azt ugye, hogy pontosan hol helyezkedjen el, azzal kéne megkonzultáljam, aki szúrja. Most csak gyorsan odaraktam, hogy legyen egy kiindulási pont:)


Senki, tőled meg félek :'D

2011. dec. 27. 20:02
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok. Szurkáld össze magad ilyenekkel. Kövesd a hatalmas nyájat aki mutatja neked a divatot.
2011. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jól áll,de kár lenne érte elcsúfítani magad.
2011. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 SenkixXx ***** válasza:
53%

A jó öreg Senki bácsitól nem kell félni ám ;DD

habáár....:D

2011. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez nem a divatról szól, NEKEM tetszik. Pont, hogy olyanból van több, aki elítéli ezt a stílust, de ez legalább segít kiszűrnöm a felszínes embereket. :)
2011. dec. 27. 20:12
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Mert szerinted attól leszek felszínes, hogy nem szurkálom össze magam barom módjára?

Egyáltalán nem illik az amúgy szép arcodhoz.

2011. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem, azt tartom felszínesnek, aki nem állna velem szóba csak azért, mert piercingem van. Vagy akár azért, mert vörös a hajam, mert nagy a lábam, stb, stb...lehetne sorolni. Legalább kiszűri a piercing helyettem az ilyeneket.

Ha mégsem tetszik majd, ezt egyszerűen ki lehet szedni...

2011. dec. 27. 22:26
 19/22 anonim ***** válasza:

szerintem is jól állna, azokkal meg ne törödj akik azt mondják hogy hülye vagy hogy elcsúfítod magad meg stb

a te arcod azt csinálsz vele amit akarsz, nincs senkinek semmi beleszólása

2011. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nyugodtan rakasd be, ha úgy érzed, jobban éreznéd magad vele. Valóban nagyon szép arcod van, a stílusodat viszont nem ismerem, hogy mennyire passzolna hozzád, ugyanis az arcod egy nagyon szép, bájos női arcot hoz elém, és ha az öltözködésed is ilyen, akkor hanyagold. És még azt is ajánlom, hogyha mégis beszúratnád, hogy ne feketét, hanem fémszínűt, azzal is nőiesebb a dolog!:)


Az előítéletekre pedig ne figyelj, mindenért megszólnak ma már! Ha pesti vagy amúgy, tudok ajánlani egy jó szakembert.


Sok sikert!

2011. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!