Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves vagyok, és nemrég...

15 éves vagyok, és nemrég kezdtem el sminkelni. Eddig szemceruzát és szempillaspirált használtam, de ki szeretném próbálni a szemhéjtust is. Melyik fajtát ajánljátok egy kezdőnek? (Mármint tégelyes, filces, vagy folyékony? )

Figyelt kérdés

Igazából szemceruzát is csak alulra, a vízvonalamra használtam eddig, nem tudom, hogyan kéne fölülre, ugyanis amikor megpróbálom, mindig egy pár milliméterrel följebb csúszik, és irtó hülyén néz ki. A szempillák tövébe szeretnék vonalat húzni, de nem megy. Amúgy amikor becsukom a szemeimet, ráncosabb a szemhéjam, lehet hogy ezért nem sikerül? Néztem videókat is, de nem nagyon tudtam eligazodni rajtuk. Kérem segítsetek!

És azt is leírnátok, hogy hol lehet elérhető áron jó minőségű tust venni?


2011. dec. 28. 18:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=SJNj7tytOfs

http://www.youtube.com/watch?v=_oI0Bwai83k&feature=fvwrel

http://www.youtube.com/watch?v=mw0DwcosCnQ

Én is 15 éves vagyok amúgy csak én már 12 éves korom óta sminkelek:D Úgyhogy bele lehet jönni, én ezzel is szeretnék foglalkozni:)

2011. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm szépen. ha lesz videód, majd küldd el, kíváncsi vagyok egy leendő sminkmesterre.:D

Még annyi, hogy ha elrontom a vonalat, rögtön lehet korrigálni? Ha igen, hogyan?

2011. dec. 28. 19:20
 13/22 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Édes vagy köszi, oké! :D

Ha elrontod akkor fülpiszkálóval töröld le,igazítsd vagy nedves törlőkendővel.Van egy jó taktika még..Ragassz föl egy celluxot egy kis darabot sréhen a szemed végétől fel a szemöldöködig kb. és ez olyan lesz mint egy vonalzó és ott egyenes szép vonalat tudsz húzni.Remélem érthető volt.De ha van még kérdésed stb felvehetsz msnre bármi és ott is tudunk beszélni:)

2011. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kb értem. Egyelőre nincs több kérdésem, előbb megveszem a filces tust, mert ugye még nincs is.:D Tényleg, tudsz 1000 alatt normál minőségűt? Melyik boltban, és milyen márka a legjobb nekem?
2011. dec. 28. 19:35
 15/22 anonim ***** válasza:
Rendben. Én nem drága tusfilcet szoktam venni, nekem Kallosos van ez a Love márka és 400forintért vettem nekem tökéletesen bevált!
2011. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De DM vagy Rossmann is ugyanolyan jó, nem?
2011. dec. 28. 19:44
 17/22 anonim ***** válasza:
Persze, csak ott drágábbak..
2011. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
kaptam karácsonyipénzt, és ottvan Rossmann a sulim mellett, így lesz a legegyszerűbb.:) Amúgy te ilyen sminkes suliba is jársz, vagy egyelőre csak hobbi?
2011. dec. 28. 20:01
 19/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen sminkes szakközép iskola úgyhogy nem:( Majd érettségi után vagy olyan suli vagy tanfolyam stb:)
2011. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az essence tégelyese nagyon jó, főleg az essence ecsettel. de a kifeszített szemhéjjal vigyázz, mert rácosodhat tőle a bőröd egy idő után. Inkább tanuld meg úgy kihúzni a szemed, hogy nem feszíted ki a bőrt. Kicsit tovább tart, de pár év múlva nem leszel ráncos.

21/l

2011. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!