Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm készítéshez otthon...

Műköröm készítéshez otthon család barátok számára, milyen cuccok kellenek? Tipes körmöt építeni lenövésnél?

Figyelt kérdés

tipes körömhöz is kell zselé? azaz a befejező réteg az?

Még kezdő vagyok ebben de magamnak a sajátomat megszoktam csinálni hobbi szinten,de az nem tartós és betörik...

tip? zselé ilyen célra melyiket? ami gazdaságosabb?

köszi a segítséget!



2011. dec. 30. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

tippest ne...elrontja a saját körmöt és már elavult módszert....

ha kezdő vagy,akkor tanulj meg építeni,de ne másokon,hanem ilyen műujjakon,amin a tanfolyamokon tanítanak:/

2011. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ha elsőnek tipet raknék fel és azt építeném utána ahogy nő? Milyen zselék kellenének ehhez?
2011. dec. 30. 14:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Tanfolyam kell, nem véletlenül egy szakma.
2011. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
már bocs de nem szakmaként űzném!
2011. dec. 30. 15:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól még nem értesz hozzá, és másoknak is akarod csinálni, gondolom nem ingyen...és elég nagy pofátlanság úgy pénzt elkérni, hogy több bajt okozol, mint jót...
2011. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ne haragudj de tudod egyeltalán én mit tudok??
2011. dec. 30. 15:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát hogy mit tudsz nem tudjuk, de hogy mit nem, azt igen. Körmözni nagyon nem tudsz, konkrétan löveted nincs róla, még akkor sem, ha otthon akarsz vele bohóckodni.
2011. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán csak a műkörömépítés alapjairól nincs fogalmad, szóval nekem ennyi bőven elég, hogy SEMMIT nem tudsz az egészről...mert az, hogy a zselét ecsettel kenjük föl, és uv fényre köt, az egyenlő a semmivel.

Mielőtt még megkérdeznéd, igen, végzett műkörmös vagyok, többéves tapasztalattal.

2011. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdésedből kiindulva nem csak, hogy nem tudod hogyan kell műkörmöt csinálni, de szerintem még csak nem is láttad. Miért jelent akkora gondot, hogy ha műkörmöt akarsz, elmenj és megcsináltasd?

Most gondold szépen végig magadban: te megcsináltatnád olyannal a körmödet, aki azt se tudja, hogy mit kell csinálnia? Vagy: elmennél egy olyanhoz pl. hajat vágatni, aki azt se tudja, hogy mi az az olló? Ugye nem?

Szóval inkább hagyd az egészet, vagy ha ezzel szeretnél foglalkozni, menj el, és tanulj! Ezt netről nem lehet megtanulni, mondjon bárki bármit. Itt nincs senki, aki látná mit-hogy csinálsz, nincs, aki kijavítaná a rossz mozdulataidat. Ezt látni kell ÉLŐBEN, utána gyakorolni. Rengeteget!

2012. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 -es mellett állok

mivel a kérdésed már így fogalmaztad meg, és írtad is le érdeklődve, ebből mindenki a szakmabeliek társaságából azt mondja, tanfolyam + gyakorlás.

az egy dolog, hogy te nem akarsz tanfolyamra menni, de ne haragudj, emiatt ne sírj!!!

Ez nem egy olyan dolog amit tényleg otthon eltudsz sajátítani videókból és leírásból, meg hiába lesed el a körmösödnél a mozdulatokat, akinek már kitudja mennyi év van a háta mögött. Te ha nekiállsz pl a barátnődnek műkörmöt csinálni, az lényegtelen hogy milyen, és csinálsz neki egy szép kis hosszútávú körömbetegséget(gomba pl) vagy legyen ez fordítva, neked csinálna egy "kezdő tanulni akaró, építeni akaró", olyan mint te és NEKED csinálna valamit a körmödre, gombát, akkor te mit tennél vagy a bnöd mit tenne ha ilyen lenne szerinted? és őszinte választ szeretnék hallani.

családnak rohadtul nem érdemes ilyent csinálni mert ha még nem tudod az eszközhasználatokat se és pl valakinek már eleve van minimális gombája a körmén és te abba belenyulsz és utána csinálnál másnak, könnyen lehet hogy átviszed.

drága egy szakma tudom, hosszú távon és ha jól csinálod persze ha benne leszel szakmai papírral, akkor jól tud jövedelmezni

2012. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!