Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthon milyen ruhát tartatok...

Otthon milyen ruhát tartatok kényelmesnek? Miben van a család? Férj, feleség, kisgyerek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem otthon a melegitők a legjobbak, nyáron pedig egy bő póló, vagy egy boxer egy toppal:)
2009. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk szinte mindenki mackonadragban, meg "itthoni" poloban, pulcsiban van, ami olyan ruhadarabot jelol, amit mar munkahelyre, iskolaba nem veszel fel, de otthonra meg jo - pl. egy rozsaszin bugyim osszefogta a foltokban feher polomat - viccesen nez ki, de itthonra tokeletes. :)
2009. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok de nyáron ill. este egy bő boxerban szoktam lenni meg egy topban:D igy ténylen egy melegítő...de ha jön hozzánk valaki akkor inteligensebben öltözöm fel...anyum meg ilyen egybe részes ruhában szokott lenni
2009. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szabadidő ruha. Szigorúan pamut, egy másik pamut felsővel. A férjem is szabadidőalsóba van és pólóban (ő nem fázós annyira) vagy vesz fel pulóvert, amit már máshova tényleg nem hord.

Nyáron, melegben pedig rövidnadrág itthoni pólóval, atélétával.

Előfordul, hogy későn érek haza, kb. 9-kor olyankor már nem öltözök át, hisz 1 órán belül úgyis megyek zuhanyozni :)

2009. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi általában melegítőben vagyunk.Ez pont az a ruha amit máshova nem veszel fel(suli,munkahely,bevásárlás...)

Nekem a kedvenc téli ruhám egy közepesen vastag melegítő egy régebbi,kiníúlt pólóval és a melegítőfelső.

Nyáron mikor mibe vagyok,elég sokszor van,hogy egyedül vagyok otthon(anyu-apu dolgozik,tesóm nyárimunka.),ilyenkor bikiniben,főleg ha rettentően meleg van.Amugy sort+top.Északa rövid pizsoma(ujjatlan+rövidnaci)

14/L

2009. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozom csak melegítőt hordok. Viszont adok a minőségre (márkát nem említek) és hogy normálisan nézzen ki, mert ebben járok kutyázni is. Nyáron csak póló és bugyi :) Viszont a családban én vagyok az egyetlen mackónacis. Férjem képes otthon is farmerban ülni, gyerek változó, hogy miben van.
2009. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket. Mi télen szabadidőruhában vagyunk a gyerkőc vagy szabadidőruhába vagy harisnyába, nyáron én póló bugyi, férjem bermuda és pólóra esküszik.
2009. márc. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!