Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hámlik az orrom ha alapozok....

Hámlik az orrom ha alapozok. Hogyan alapozzak úgy hogy teljesen egyenletes legyen?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm alapból szép és tiszta de amikor felviszem az alapozót főleg az orromra , a bőröm elkezd hámlani bármivel kenem be és hiába radírozom le :// tökéletes sminket szeretnék szilveszterre de ha az alapozótól lehámlik a bőröm akkor nem fog összejönni:/ segítsetek :/
2011. dec. 31. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha a bőröd alapból szép, akkor egyszerű ne alapoz.
2011. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetne a kérdésre válaszolni ?? mert igazad van de írtam hogy szilveszterre szeretnék sminket csinálni és szeretnék alapozni, tehát ötleteket várok a kérdésemre.
2011. dec. 31. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehetne normálisan beszélni azzal, aki csak segíteni akar? Hülye p*csa.
2011. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig a kérdezőnek van igaza.


Hidratálni prbóáltad ? Krémmel ? Milyen alapozót hasnzálsz ? Lehet, hogy a technikád nem jó .

2011. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
le kéne radírozni, plusz valami hidratáló krém.
2011. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem bunkón akartam válaszolni de máshogy nem tudtam megfogalmazni hogy ha valaki nem tud segíteni illetve nem a kérdése válaszol az felesleges :))

[link] ezt használom és nivea make up starter-t használok meg arckrémet is és mindig radírozom hetente 1-szer :// de nem jó semmi

2011. dec. 31. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, ha ujjal viszem fel az alapozót, ha ecsettel, akkor teljesen szép, próbáld ki te is
2011. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ó elnézést de csak tönkre teszed a bőröd ha alapozol persze ezt nehéz felfogni a cica babáknak első voltam!
2011. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyetlen alkalom nem fogja a bőrt tönkretenni. Vagy több sem, ha nem minden nap használ alapozót.

Egyébként ha nem tetszik, hogy kritizálják azt, aki nem a kérdésre válaszol, akkor olvasd el a szabályzatot.


A válaszom a kérdésre: nekem ugyanilyen problémám van néha, bár az arcommal, én egy kis krémet kenek azokra a területekre sminkelés előtt, amelyekről tudom, hogy ilyen problémám van.

2012. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz és kérj hámlasztást.
2012. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!