Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás 1 hónap alatt?

Fültágítás 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Expanderrel 1 hńap alatt ki lehet tágítani 10-15mm-re? Mégcsak függő van benne :P És mekkorát éredemes kezdésnek venni?
2011. szept. 8. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Tájékozódj legalább egy kicsit, mielőtt kérdezel...
2011. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az expander nem az a gumiszerű 3 vagy 5 soros kötélszerű dolog, amivel gyúrnak?

Egyébként egy hónap alatt nem lesz meg. Ha csak minden másnapra számítassz egy milit, akkor is kell 2-3 nap egy cseréhez, ami kevés. Ha mégis meg akarod csinálni, akkor vagy szétreped a füled vagy lerohad a füled fájdalmadba.

Kezdésnek akkorát érdemes, ami belemegy ... ._.'

2011. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát ilyen méretik szerintem még húzhatod, utána már benne van a pakliban, hogy elszakad. A 10 mm biztos hogy gyorsan meglesz, utána lassul a folyamat... Ha azt az 1 hónapot mondjuk kitolnád kettőre, jó is lenne. Bár sokfajta bőr létezik, van akié nyúlik mint a takony, az enyém meg "erős" vagy hogy mondjam... :D Függ ettől is
2011. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan ember aki 1 hónap alatt 1 centit tágít a fülén ;) Max csak abban az esetben ha kivágatja egy szakemberrel. De csak csináld, majd rájössz hogy nem kellett volna..
2011. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 OG-boom válasza:
Figyelj , nekem 2 hét alatt megvolt a 10 mm , először fogpiszkát húztam át , aztán hurkapálcának a hegyes végét , utánna egy 4 mm -es csövet aztán csigákkal kitágítottam 10 re , és mégsem rohatd le a fülem , és nem is fájt :D
2013. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mondok jobbat. 3.-án kezdtem el tágítani a fülem és már 9 milis.( ez 10nap ) Max 1 hét és 10-es lesz. Minden nap vagy másnap 1 mili és ennyi. Mondjuk már lényegtelen, mert régi kérdés, de gondoltam írok. :D
2014. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én 1 hét alatt tágitottam 8mm re :D de még nem gyógyult be mert egyböl füllövés után tágitottam :( de nemkell sok neki :D ha nincs ötletetek én ugy csináltam hogy lövés után egy nyelv pc arra rátettem fültisztitó pálcikát utánna egy 3.5mm jack utánna egy 5mm tágitószeg utánna ajacktet forditva(gumis részével) és most ittvagyok :D és nemis igazán fájt csak amikor átnyomtam a nagyobb dolgokat de azis mex 5 ig fájt :D
2015. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dinkamajom válasza:
Nekem 45 perc alatt lett 12 es a fülem nem lett semmi baja tegnap lett tágítva házilag 12 es csigával fülbevaló méretről én sikosító vagy tágítókrém nélkül csináltam majd betojtam a fájdalomtól szóval ha házilag akarsz csinálni normálisat akkor vagy sikosítót használj vagy tágítókrémet 😁🙂
2019. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!