Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy kezdőnek melyik tust...

Egy kezdőnek melyik tust ajánljátok? 15/L

Figyelt kérdés

Azt hallottam, a filcest a legkönnyebb használni..szerintetek is? És hol vegyek jó minőségűt, elérhető áron, mi a neve?

(nehehen tudok egyenes vonalat húzni még szemceruzával is)


2012. jan. 2. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg a filcest a legkönnyebb használni. Nekem s-he van, és nagyon szeretem, nem kenődik, szép, és kb 800 ft volt.

Bnőm meg essence-t használ, szereti ő is.. meg az essence termékek ugye eleve nagyon jók az árukhoz képest. én nem is tudom miért pont shet vettem, de jól jártam vele nagyon.

2012. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Filceset.

Én az essence-t ajánlom, azt hiszem, 800 ft.

2012. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Essence Rossmann, S-he DM ugye?

2012. jan. 2. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Catrice vizálló tusát ajánlom:)1000ft és nagyon könnyű használni ráadául nem maszatolódik még sírni is lehet benne és a helyén marad:)L'oreál tusának az utánzata:)

21/L

2012. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Catrice filces? És DM??
2012. jan. 2. 16:58
 6/11 anonim ***** válasza:

MAC zselé állagú tus. Van hozzá külön ecset és nem folyik el. Szép vonalat lehet vele húzni. Picit drága de jó is!:)

Egy sminkes

2012. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem filces de a hegye olyan mintha filc lenne szóval könnyen lehet vele dolgozni ne aggódj:)Még anyámnak is sikerül vele szép vonalat húznia pedig ő elég béna:D

Amúgy rossmannba kapható:)

2012. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a filces tudokat, mert nagyon hamar beszáradnak. Próbáld ki az essence tégelyes tusát, az nagyon jó.
2012. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, ahhoz még nem vagyok elég ügyes..veszek inkább egy filceset, mert áll. azon könnyebb gyakorolni, aztán majd ha már jól megy, jöhet a tégelyes. ;)
2012. jan. 2. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
essence, filces tust, a best!!!
2012. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!