Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Swarovski ékszerek mennyibe...

A Swarovski ékszerek mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
A neten egy csomó olyat láttam, ami pár ezer forint, egy rendes ékszerboltban meg 10 ezer fölött vannak... Mi a különbség? Mi a nem eredeti az olcsóbbakban?
2012. jan. 5. 15:51
 1/2 anonim válasza:
hát én 2500 ért vettem egy köldök pct és én az apacsba vettem. Nem tudom hogy te hol nézted ahol olcsó volt. De nagyon változóak az árak. Amit én vetem a neten 7800ft volt.
2012. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a különbség, hogy a bolti Swarovskiba bele van nyomva a hattyú, a Swarovski jele. Tehát ők tanúsítják, hogy Swarovski a kristály és tényleg ezüst vagy arany az ékszer. A neten lévő pár ezer forintosban NINCS benne a tanúsítvány, de általában tök ugyanazt tudod megvenni a név nélkül. Swarovskiék hatalmas mennyiségben adják el a kristályaikat kínának, ahol aztán lemásolják az eredeti Swarovski ékszereket (az ő kristályaikkal), és eladják fillérekért. Swarovskinak jó, mert azokból több pénz jön be, mint a márkatermékből, amire viszonylag kicsi a fizetőképes kereslet. Vaterán nézz szét, ott rengeteg gyönyörű van, fillérekért - azért persze vigyázz, mert ott is árulnak gagyit!
2012. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!