Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kék kontaktlencse mennyire...

A kék kontaktlencse mennyire takarja a barna szemet?

Figyelt kérdés

Sötét barna szemem van, szeretném kipróbálni a kék kontaktlencsét. Tudnátok mutatni nekem olyan képeket, ahol barnát alakítanak kékké? Netán személyes tapasztalat, kép?

Mennyi a színes kontaktlencse, és mennyi időre?


2009. máj. 24. 16:15
1 2
 11/13 N86 válasza:
49%
Nekem is volt kék. Barna szememet teljesen takarta. Van természetes hatású is nekem is az volt nem is lehetett észrevenni,hogy nem kék szemmel születtem :-)
2012. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mészáros Laci vagyok válasza:

Ciba vision kék kontaktlencsét próbáltam ki. Ezt úgy tervezték, hogy természetesnek tűnjön. Messziről természetesnek is látszik (közvetlen közelről már nem), cserébe alig kékebb a szemem, mint a kontaktlencse nélkül. Itt egy fotó magáról a kontaktlencséről, ezen látszik is, hogy miért:


[link]

2013. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%

SZIASZTOK FONTOS,LEGYSZI OLVASD VEGIG!

Na szval arrol van szo hogy 1 het mulva haloween-i buli lesz es a barna az a kozeoes barna nem tekjesen sotet de nem is vilagos szinu a szemem es egy dioptria NELKULIT fogok rendelni ami hamar megjon es az a kerdesem hogy ugye en feheret szeretnek es az teljesen betakarja a szemem szinet(ugye irtam h mennyire barna a szemem) vagyis rendesen feher lesz? Koszonom elore a valaszokat

2016. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!