Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivelyen ceruzával szokták...

Mivelyen ceruzával szokták rajzolni a szemöldököt?

Figyelt kérdés
én nem használok szemöldök ceruzát mert csak simán formára van kiszedve a szemöldököm és soha nem is akarom rajzolni. csak kiváncsiságból kérdezem, h akik kiszedik az összes szemöldöküket és ceruzával rajzolnak helyette maguknak, azok milyen ceruzával rajzolják hogy tartós legyen? mert amikor smink cuccokat vásárokol magamnak, párszor megnéztem a boltban milyenek a szemöldök ceruzák, és teljesen ugyanolyannak tűnnek mint a sima szemkihúzó ceruzák csak több világosabb árnyalatban. és ha hózok vele egy vonalat a bőrömre az is ugyanolyan mintha szemkontór ceruzával tenném csak ezekre szemöldökceruza van írva. de a szemkontúrceruzák néha kicsit elkenődnek, pedig azt a vonalat azért van ami a \'helyén tartsa\' mert a szempillák tövéhez húzzuk a vonalat vele, és nem is olyan gáz ha kicsit elkenődik. de a szemöldökvonalat mi \'tartja a helyén\'? az is ugyanolyan könnyen elkenődhet és az azért kicsit gázabb lehet mint a szemkontúrnál, nem? vagy hogyan szoktá(to)k rajzolni hogy ne maszatolódjon el? még azt megértem akinek van \'saját\' szemöldöke is és azt húzza ki még hozzá ceruzával, de aki mindet kiszedte és csak rajzolt szemöldöke van az hogyan már...?
2009. máj. 26. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szemceruzát kell vásárolni ami kemény (ez a ceruzán lévő matricán felvan tüntetve) mert a puha cerkák nem valók semmire simán elkenődnek sőt, ha meleg van lefolynak. Én mindig keményet használtam, ezt nagyon kell nyomni hogy fogjon, de olyan jól fenntmarad hogy fürdés után is halványan látszik még akár.


Aztán meguntam és kitetováltattam.

2009. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kemény ceruzát jó hegyesre faragsz, és hűtőben tartod, alaposan megtisztított szemöldökre viszed fel. Én 10 éve így csinálom, kicsit kikopott, már aminek volt kikopnia...tetováltatni nem merem.
2009. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én drágább fajtát szoktam venni, ami tartós. Nincs vele gond, ha kézzel súrolom is a helyén marad. Csak sminklemosóval jön le, azzal is nehezen.
2009. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem borotválom le, de vékonyra van szedve és ráhúzok ceruzával. Én pl szájkontúrral csinálom, mert csak abból van olyan vörösesbarna, mint a hajam. helyén marad:) de ha alá raksz korrektort vagy púdert az is segít neki:)
2009. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 blackprincess ***** válasza:
ezek milyen márkájú szemöldökceruzák amiról beszéltek csak mer nekem is szükségem lenne egyre:)
2010. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!