Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Cica szemhez tus vagy szemceru...

Cica szemhez tus vagy szemceruza jobb?

Figyelt kérdés
És nektek melyik márka vált be?
2012. jan. 15. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tus. Azzal sokkal pontosabban lehet meghúzni. Viszont gyakorlást igényel. És én a Rossmann-ban megvettem kb. a legolcsóbb tust, egy éve használom azt az egy darabot (naponta) és még mindig van benne és teljesen meg vagyok vele elégedve. :)
2012. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne akard már szegény cicád szemét szemceruzával bántani...!!! Te állatkínzó! :D
2012. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a cicát szeretnéd kisminkelni:)):D
2012. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is tust használok, bár én a zselés tusra esküszöm, nekem az vált be. :)
2012. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a tus, mert azzal határozottabb vonalat lehet húzni és nem kenődik szét.

De én egy kis ceruzát is szoktam használni hozzá.

2012. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tus. Először probálkozz filcessel, utána az ecsetessel, én az utóbbit jobban szeretem, de kicsit pepecselősebb, szóval ha sietek valahova nem azt használom. Amúgy ecsetesből is inkább olyat keress, amelyiknek nem olyan puha az ecsete.
2012. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a valaszokat! :)
2012. jan. 16. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a szemhéjtust ajánlom. :D Tartósabb, erősebben fog és jobban is néz ki. Én a DM-ben vettem az enyémet (S-he). Olcsó is volt, nagyon meg vagyok vele elégedve. :)
2012. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem is a tus a legjobb.. én a gél állagú tégelyes szemhéjtust szeretem legjobban, én a catrice-t használom, h&m-es ferde lapos szemhéjtus ecsettel.
2012. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!