Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van (majdnem) mindenki...

Miért van (majdnem) mindenki a fültágító ellen?

Figyelt kérdés
Én is akarok, csak még nem tudom milyen (közép)suliba vesznek fel, mert ha elkezdem mostanában tágítani a fülem, nem vetetik ki, vagy ilyesmi? A szüleim ellene vannak, jó, még én se most gondoltam, hogy elkezdem tágítani, de csak kérdezem, hogy mikor 'ideális' elkezdeni? 14/L
2012. jan. 19. 22:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Most őszintén: mi a jó benne? Mi hasznod lesz neked belőle? Azért ellenzik sokan, mert értelmetlen hülyeség.
2012. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
Meg nem szép látvány...
2012. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
Hát elég gusztustalan, az biztos.
2012. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Talán azért, mert 1. undorító, 2. ha netán felnősz, pár év múlva, már cseszheted. néhány munkahelyen nem hinném, hogy örömmel fogadnának egy ilyen kinézetet, ahogy ki fogsz nézni pár év múlva.
2012. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
55%
Azért mert egy divat..sok birka meg követi, mert ettől lesznek menők éppen..ráadásul a legrosszabb az benne, hogy ettől egyedinek érzi magát az ember, holott ugyan olyan tucatember mint a többi. Ráadásul afrikai néger törzsek "használták" nekünk ahhoz semmi közünk! Manapság az lázad aki normálisan néz ki...
2012. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%

mert undorító, vagy undorító lesz:


[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
miért érdekel téged, hogy másnak mi a véleménye?
2012. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
en hetedikes vagyok,es mar 7mm.. de nem szolnak erte a suliban, pedig tudnak róla..nem ertem miert undorito, nekem nagyon tetszenek. oke, ha mar 10mm folott vagy, az valoban nem szep mar, es taszito tud lenni, de egy 8mmig szerintem szep :))
2012. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valamiért tetszik a fültágító, pedig ha látnátok a stílusom abszolút csajos vagyok, elegáns, bár néha hajlamos vagyok más stílusú dolgokat is felvenni. (SKA kockás kalap, reggaes sapi) Nekem azt sugározza, hogy tesznek a világra, és önmaguk akarnak lenni. De magamnak nem csináltatnék.


15L

2012. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, és pasikon is bejön, de ne legyen olyan nagy. Húgomnak is jól áll.
2012. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!