Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van (majdnem) mindenki...

Miért van (majdnem) mindenki a fültágító ellen?

Figyelt kérdés
Én is akarok, csak még nem tudom milyen (közép)suliba vesznek fel, mert ha elkezdem mostanában tágítani a fülem, nem vetetik ki, vagy ilyesmi? A szüleim ellene vannak, jó, még én se most gondoltam, hogy elkezdem tágítani, de csak kérdezem, hogy mikor 'ideális' elkezdeni? 14/L
2012. jan. 19. 22:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
*szokj
2012. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Csak nem értem mire van ekkora szád,ha annyira hétköznapi akkor h nem szoktál még hozzá a tényhez,h minden 2.embernek a fülében tágító van?:D

miért kell pofázni?XD

2012. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
7%

"egyébként az emberek többsége azért van ellene,mert félnek mindentől ami kicsit másabb mint az átlag és egyből elítélik az új dolgokat amik kilógnak a megszokott unalmas szürke sorból. :)"


Erre az idióta szellemtelen mondatodra reagáltam te gyökér gyerek. Jellemző.. minden fültágítós ugyan olyan idétlen, idióta kis hülye gyerek. :) Már arra se emlékszel mit írtál.. :D Te nem nagyon érdemelsz több energiát, úgysem látod be hogy egy debil vagy. :D Legalább jól példázod, hogy a fültágítós idióták mekkora IQ bajnokok.... Kösziii!! :)

2012. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%

"te gyökér gyerek"

"kis hülye gyerek"

"debil vagy"


NA ezzel a hozzászólással megmutattad, te mennyivel is érsz többet, annál a személynél, amilyennek beállítod itt a másikat, ismeretlenül...


Ha ennyire a fültágító ellen vagy, miért kell itt kommentálni? Egyáltalán minek, ránézni olyan témákra, amik nem érdekelnek? Hülyeség csak felbaszod magad...


Nem tudom felétek hogy, működik ez, de máshol a világban, sehol sem kötik össze az IQ szintet, a külső tulajdonságokkal.

Gondolom ezt sem fogod megállni válasz nélkül, és bebizonyítod, hogy mégis "érdemlünk energiát", és nem mi vagyunk "debilek".

2012. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem egy személyt ismerek aki ehhez a "szubkultúrához" tartozik. Tehát megalapozottan jelentem ki, hogy idióták. A szóhasználatomat pedig a "kedves" kommentelő provokálta ki. A hozzászóláshoz pedig jogom van, mint minden felhasználónak... A hozzászólásom oka pedig, igen egyértelmű, de a kedvedért leírom. :) Válaszoltam a kérdező kérdésére.. mind mindenki ezen az oldalon!!
2012. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy a te ismeretségedben idióták vannak, még nem azt jelenti hogy mindenki az.


Ugyan úgy mint, a szőke nők sem mind hülyék, akikre illenek azok a jelzők, amiket mindenki előszeretettel használ rájuk, egy másfajta női réteget jellemez, akik azt hiszik, hogy a szőke haj "nőiesebbé" teszi őket. Közbe meg....


Nem mondom azt hogy nincs igazad részben, mert én is "tudok" olyan embereket, akik olyanok mint amit te mondtál.

Főleg ez a 13-17 éves, gördeszkás, bmx es réteg, akik azt gondolják, hogy ez jár a stílusukhoz, így lesznek sikeres sportolók. Persze nem azok, hanem beképzelt divatmajmok.


Akiket személyesen ismerek, diplomás mérnökök, és nem azt a színvonalat képviselik, amit Te mondtál, vagy zenészek, művészek. Nekem is van fültágítóm, már valahol leírtam miért is, és mit is jelent nekem. Sajnos anyagi okok miatt nekem nem jött össze a diploma, így nem vagyok "túl művelt". Szerény kis webtervező, grafikus vagyok, szabadidőmbe népi hangszereket újítok fel, és készítek saját kezűleg, de ennek ellenére még nem tartom magam debilnek. Persze valamiféle perverzió, kell ehhez.

2012. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!