Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van (majdnem) mindenki...

Miért van (majdnem) mindenki a fültágító ellen?

Figyelt kérdés
Én is akarok, csak még nem tudom milyen (közép)suliba vesznek fel, mert ha elkezdem mostanában tágítani a fülem, nem vetetik ki, vagy ilyesmi? A szüleim ellene vannak, jó, még én se most gondoltam, hogy elkezdem tágítani, de csak kérdezem, hogy mikor 'ideális' elkezdeni? 14/L
2012. jan. 19. 22:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld majd el magad 60 évesen lógó fülekkel, vagy egy lakattal a füledben xD Egyébként undorító hülyeség.
2012. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
nem akarom nagyra tágítani, kb olyan 1 centisre, de különben ha másfél centinél nagyobbra tágítanám, akkor nem 'forrna' csak össze, így még összeforr....
2012. jan. 22. 12:51
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
1cm pont szep :) amugy szeretem mikor mindenki azzal jon h majd milesz 60evesen :) akkor orulok h meg elek :)
2012. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem sokszor megkérdezik miért jó ez... hát erre nem lehet válaszolni szerintem, nincs jó válasz azoknak akik ilyet kérdeznek. Hiába mondom így érzem magam teljesnek, önmagamnak, és míg csinálod, szenvedsz vele, fáj, az is egyfajta rituálé, amit úgyse értenek.... Csak annyit tudnak mondani fúj.

Sokan festik a hajukat. Miért? Mert így tetszenek maguknak, és senkinek nincs joga emiatt elítélni őket.

Ne törődj azokkal akik azt mondják ne csináld, biztosan találnánk mindenkin olyan dolgot ami nem veleszületett, és azért tette magával mert tetszik neki, így érzi jól magát, ez lehet akár egy fülbevaló is.


Számos kultúrában jelen van a fültágítás, mindenhol mást-mást szimbolizál, hogy neked mit jelent csak te tudhatod.


De ha csak divatból akarod, akkor feljtsd el! Ha nem divatól, akkor számíts arra hogy nem bírsz vele leállni :)


60 éves kordban meg nem fog lógni, mert teszel bele nagyobbat :D

2012. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Ja elfelejtettem.

Az emberfüggő, hogy hány centitől forr össze.

Egyik ismerősömnek a 10 milis se forrt be csak 5milire összehúzódott. Barátnőmnek a 18 milis teljesen beforrt.

Nekem is volt hogy kiesett és egy éjszaka alatt, 5 milit húzódott összébb.

Szerintem aki azon filózik az elején hogy vajon, mekkora az a legnagyobb méret ami még beforr, az ne is kezdjen bele.

2012. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
12%
Én azért mert gusztustalan, és hányingerem lesz ha meglátok egyet. És természetesen cseppet sem nőies. De megvan az a réteg aki ezt kedveli.. nem mondok róluk véleményt, pedig megvan..
2012. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%
szerintem semmi gáz nincs vele ;) ne érdekeljen mások véleménye én 14 éves lány vagyok és 11mm-es tágeszem van :$$ nagyonjól néz ki és a barátaimnak is tetszik :3 akinek meg nem tetszik annak meg nem kell idenéznie ;) és akármikor ideális elkezdeni ((: és ha majd öreg korodra nemkell már akkor egy rövid műtéttel helyre is hoznak mindent! ennyit erről puszi (k) *-* 
2012. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

annyira szánalmas h a legtöbb előttem szólónak fogalma sincs arról h egyáltalán mi a fültágítás..

és így p*fáztok a nagyvilágba. (Y) gratulálok :)

egyébként az emberek többsége azért van ellene,mert félnek mindentől ami kicsit másabb mint az átlag és egyből elítélik az új dolgokat amik kilógnak a megszokott unalmas szürke sorból. :)


Az én szüleim is ellene voltak,de 14évesen mégis elkezdtem lassan tágítani a fülem.. mikor középiskolába mentem már 8mm-es volt,most 11.-es vagyok, 17éves és a bal fülem 30mm..(de csak mert nem akarok nagyobbat,mert egy pont egy normális kupak mérete) 100%-ig büszke vagyok a fülemre és szívesen mutogatom is,főleg olyanoknak akik tudom h ellene vannak.. pl tanároknak stb. :)

a jobb fülem elszakadt,mert elsiettem a tágítást..de egyáltalán nem bántam meg,sőt.. különleges :)

igaz h már varratnám össze,csak csakis azért h újra tudjam tágítani.. isteni érzés,nem lehet leállni vele.

szóval ha komolyan gondolod,nyugodtan vágj bele,ne számítson mások véleménye.

de készülj h tényleg nem lehet leállni vele :D

remélem segítettem :)

17/L

2012. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó, te aztán intelligens gyerek lehetsz.. :D Én továbbra is azért vagyok ellene mert gusztustalan, hányinger, ronda, szörnyű és még sorolhatnám, nem pedig azért mert mindentől elzárkózom ami nem megszokott. És a fültágeszre ne mondjuk már hogy nem megszokott, mikor minden 2. hülye gyereknek van fültágítója. :D :D Hétköznapibb mint mint az ótvar UGG csizma. :D :D :D
2012. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy meg, sok hozzá, hogy mindig lesznek olyan emberek, akiknek nem tetszik valami. :D

Ha rasztám volt megszóltak, ha nem volt megszóltak, mikor fülbevalóm lett akkor is. Ha lila volt a hajam akkor is :D


Egyedül ez a fültágító az amiért, a saját városomban, nem nagyon szólnak, sőt tetszik nekik. Lehet azért mert kevesen lakunk itt (10 000) és nagyon rajtam kívül nincs másnak. Máshol, ahol már divat, és elterjedt, úton-útfélen megszólnak. :D

2012. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!