Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színnel lehetne még...

Milyen színnel lehetne még kihúzni a szemem?

Figyelt kérdés
Csak alul szoktam azt a "nedves részt" feketével illetve szempillaspirált használok.Feketével szoktam kihúzni a szemem de valami színessel is megszeretném próbálni hogy kiemelje a szemem.Elég érdekes színe van,ilyen zöldeskék van amikor zöld van amikor kék szóval ilyen színváltós:D Milyen színű szemcekát ajánlotok és honnan tudhatom hogy biztosan jól fog állni?Hiszen a boltban nem kezdhetem el kisminkelni magamXD
2012. jan. 24. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
ne húzgáljátok már ki alul a szemeteket. gyakorlatilag senkinek sem áll jól, mert mindenki bénán csinálja...
2012. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
a másik: attól, hogy alul kihúzod a szemed valami világos színnel, az még nem fog kiemelni semmit...ajánlom a sminkelős videókat youtube-on, sokat lehet belőlük tanulni.
2012. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló szemszínem van, én állítom, hogy az enyém zöld(esszürke). :)


Használok rá világos kéket, türkizt, sötét kéket, lilát, szürkét(ezüstöt), aranyat, zöldet és időnként barnát is, és természetesen fekete és fehér szemceruzát.


Hozzáillő szemhéjpúdert is szoktam, tehát kékeket, türkizt, lilákat, rózsaszínt, zöldeket, sárgát, barnát, aranyat, stb....

Szempillaspirálból is van fekete, kék és barna.


Sokan el se hiszik, hogy nem színes kontaktlencsét hordok, mert egyszer kéknek látszik a szemem, egyszer meg zöldnek, vagy szürkének.


:)


Nyugodtan vegyél több szemcerkát, nem drága, olcsóbb márkákból is lehet megbízhatót kapni. A lényeg, hogy puha legyen, (nekem az is, hogy önhegyezős, nem szeretek babratolni.)


Hidd el, el fogod koptatni. :)


Elsőként legyen egy világosabb kék, egy élénkebb zöld, egy fehér, és egy ezüst (fényes szürke). Egy ezresből nagyjából kijön.

2012. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!