Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink illik egy 13...

Milyen smink illik egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Az alapozó és a szàjfényen kívűl ja meg a spirálon.

2012. jan. 25. 14:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Alapozó a patanások miatt kell a szájfény meg valahogy feldobja az egyészet és ha lehet 10 és 18 év közöttiek válaszoljanak
2012. jan. 25. 19:56
 12/17 anonim ***** válasza:

15:42 vagyok


Miért, azt hiszed, hogy majd a 10-18 év közöttiek a pártodat fogják vagy mi ? :D


Pattanásokra elég a korrektor. Ha olyan katasztrofális eset vagy, akkor menjél bőrgyógyászhoz, vagy kozmetikushoz. Amennyiben ez nem áll fenn, nem kell az egész arcod televakolni.

Szájfény mehet, több nem kell.


Na, csókoltatlak.

17/l

2012. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen kezdtem sminkelni magamat. Én is pattanásos voltam, de nem használtam alapozót mert akkor még azt se tudtam hogy mi az. :) De szempillaspirált azt használtam meg szájfényt. De ha tudtam volna, hogy el tudom rejteni a pattanásokat, akkor bizony használtam volna alapozót. Én kb. 17 éves korom óta használok ilyeneket, hogy púder meg alapozó. Azt mondták, hogy 30 évesen már tele leszek ránccal...Most 28 éves vagyok és nem vagyok se pattanásos, se ráncos, olyan az arcom mint egy 20 évesé. Szóval ha úgy érzed, használj nyugodtan alapozót, de arra figyelj, hogy jó minőségű legyen, az az egy dolog az, amin nem szabad spórolni, mert azt az arcodra kened! Ha jó minőségűt (drágábbat) használsz, akkor nem fog tönkremenni a bőröd idő előtt!


28/N

2012. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem pont az a hülyeség, hogy a pattanásaid miatt alapozóval kened be az egész arcod. lehet, hogy ideiglenesen eltünteted őket, de amiatt, hogy alapozót kensz rá csak begyullad és esetleg elfertőződik. ha nagyon pattanásos vagy pont hogy NE használj alapozót, mert csak rontasz a helyzeten.

15/L

2012. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
előttem lévő jól irja, ehet hogy fedi, de csak még rosszabb lesz
2012. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én is amúgy saját magamon tapszataltam,hogy nem szabad a pattanásokat eltüntetni alapozóval mert csak rondább lesz a bőr.

radírozni kell,kenni krémmel(esetleg bőrgyógyásztól)

és ha teheted akkor kozmetikushoz elmenni.

2012. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezelni kell a pattanásokat ez tény és való. De azért el lehet őket tüntetni, nem muszáj mutogatni őket.


28/N

2012. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!