Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » "Carpe Diem" tetoválás csuklór...

"Carpe Diem" tetoválás csuklóra. Nektek tetszik? Mi a véleményetek róla? Fiúk, nem rossz pont nálatok ha egy lánynak van tetoválás?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének az ilyen válaszok. Nem divat tetoválás lenne.
2012. febr. 1. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy érzed, hogy hozzád közel áll ez, és nem tervezed a jövődet nagyobb beosztásokban (mint pl. multiknál igazgató, tanár, orvos, jogász, stb.) akkor simán :)) Ha viszont igen, akkor nem látható helyre inkább, mint csuklóra.


Mellesleg a pasik véleménye ne érdekeljen. Ha van aki szeret, az szeret tetkóval és az nélkül is (:

2012. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, mint ahogy a csillag sem! minden csajnak ilyen tetoválása van, főleg a "züllöttebbeknek". ettől eltekintve sokat nem oszt nem szoroz, de nem tetszik.
2012. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az pedig ne érdekeljen, hogy más mit gondol! amikor az én tetoválásomat csináltattam engem sem érdekelt mások véleménye. viszont ha multinál szeretnél dolgozni akkor ne varrasd szét magad látható helyen, zokon fogják venni.
2012. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz pont, ha van tetoválás, sőt... jó az a csuklóra.
2012. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
húúú, ahogy elolvastam egyből azt mondtam : de jóó :) szerintem rohadt jól nézne ki, viszont én nem vagyok ilyen bevállalós, de ha te igen, akkor rajta! :)
2012. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nem tervezem multiknál dolgozni. :)
2012. febr. 2. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:

hmm hát én nem tetováltatnék látható helyre, mert rengeteg munkahelyen kizáró ok (nem csak multiknál) egyébként szerintem ha tetszik csináld meg. Sok fiúnál rossz pont a tetoválás, de pl mikor én megcsináltattam az enyémet nem a fiúk véleménye számított hanem az enyém.


off: az angol szó a csuklóra amúgy most tényleg divat tetoválás...

2012. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de egy vastagabb karkötővel vagy egy hosszú ujjú felsővel el tudom majd takarni....
2012. febr. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!