Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hogy néz ki ez a...

Szerintetek hogy néz ki ez a tetko? zavarna ha egy lányon ilyen lenne?

Figyelt kérdés

bal csuklomra akarom

[link]


2012. febr. 2. 23:26
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Háát eltérő vélemények.Én személy szerint mindigis szexinek tartottam ha egy lánynak tetkója van -főleg ha az a hátán van:D.
2012. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

ma 23:29

nem tudom miért látod sittesnek.nekem azért tetszett meg mert kicsit elvont, gothos és egyedi.nem merem megcsinálni.bár régen is tetszett és most is nagyon tetszik de azért gondolkodok rajta. ha mégse tetszik akkor nem moshatom le.ezért is kérdeztem a véleményetek

2012. febr. 2. 23:38
 13/28 A kérdező kommentje:
van még egy tetkom. a bal válamon. nem nagy mindenki szerint aranyos.egy félhold amin egy fekete macska ül, van a holdon néhány virág
2012. febr. 2. 23:40
 14/28 A kérdező kommentje:
ugyértem lapockámon
2012. febr. 2. 23:40
 15/28 anonim ***** válasza:

Most nem értem mi a baj?

Nem lehet mindenki egy véleményen. Vannak akiknek nem tetszik, ezt el kell fogadni.

2012. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

Nem elég kreatív.. nem elég egyedi...

Amúgy mekkorába szeretnéd magadra varratni?

2012. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Nekem tetszik :) ne érdekeljen mit mondanak mások, ha neked tetszik, az a lényeg.
2012. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy érzem épkézláb munkahelyen dolgozom, nem előírás a zakó-nyakkendő(kicsit furán néznék ki az öntőgépek és robotok között)Tetkó is van a vállamon mégsem néznek ki.Amúgy nem rossz amit felraktál, kinek mi tetszik.
2012. febr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Tök jól néz ki,tetszik. Amúgy nekem is van 1pár tetkóm.
2012. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor meg se csináltasd. Egyértelmű elhatározásra kell jutnod. Nekem amúgy férfiként nagyon tetszik egy lányon egy ízléses tetoválás.
2012. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!