Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavarna ha egy 20-as évei második felében járó enyhén kopaszodó pasi (28 év) oda lépne hozzátok és elhívna titeket randizni?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert a 20-as éveim elején több lánynak is tetszettem, volt 3 barátnőm is. Egyébként a fejem Kinizsi Ottóéra hasonló, nem vagyok egyáltalán csúnya. A kopaszodásom a fejem két oldalán(nem fejbúbon, az szerintem rosszabb)kis mértékű, tehát még nem kell nullás géphez folyamodnom. Kicsit ehhez hasonló, de még ettől is kisebb mértékű.

[link]


Sportos is vagyok(176 cm és 84 kiló), járok naponta 1,5-2 óra hosszat kondiba. Nem vagyok egy társasági ember, de nem is olyan vagyok aki napi 16 órát a gép előtt ül, max este 6 tól este 11 ig ülök előtte, meg néha hétvégén délelőtt 1-2 órára. Buliba is csak havonta 1-szer, 2-szer megyek. Csak azért kérdem, mert már egyre kevesebb kopaszodó férfit látok együtt lányokkal, mert régen(6-8 éve)nagyon sok kopaszodó fiút láttam együtt szebb lányokkal. Úgy tudom, hogy 30 évesen a világ statisztikák szerint minden 3. férfi elkezdett kopaszodni, tehát nem kevesen. Pedig nem is egy betegség ez, mert pusztán csak genetikai hajlam. Nagyjából arra hasonlít, mint mikor egy nőnek kisebb mellei vannak. Tehát nem vagyok beteg, nincs semmi szervi bajom, vérképem is teljesen normális, csak több a tesztoronszintem mint egy átlag embernek, és erre kissé érzékenyek a hajhagymáim. Arra sajnos nics egyelőre pénzem hogy havi 15-20 ezreket spectral-ra meg különböző szerekre költsek, mert új autóra gyűjtök, meg amúgy sem olyan nagymértékű még, hogy le kelljen nulláznom. Azért kérdem mindezt, mert 6-7 éve még elég sok lánynak tetszettem, de mára ezt már nem annyira veszem észre, egyre csökken a számuk és 4 éve nem volt barátnőm sem. Igaz a kopaszodás mellett olyan 25 felett azért megjelennek az első ráncok, szarkalábak a szem körül, szval csökken egy kicsit a szexuális vonzerő, ezt magamon is tapasztaltam. Meg az is lehet azért nem tetszem már ennyire, mert a hajhullásom miatt kiül az arcomra egy kisebb fajta komplexus, hogy lehet emiatt zavar majd el a lány, ha megkörnyékezem, pedig nem vagyok ronda. Sok fiú mondta már nekem, hogy nekik sok hajjal is ugyanúgy sok barátnőjük volt mint kevés hajjal. Őszinte válaszokat várok fiúktól és lányoktól is, nem fogok senkit sem le sem pedig felpontozni, ha leírja, hogy őket mennyire zavarja ha egy ilyen enyhe mértékű kopaszodással küzdő pasi hívja el őket randira. fiúk válasza is jólesik, hogy mik a tapasztalataik, hogy mennyire nagy baj ez a kopaszodás dolog. Vagy gyűjtsek inkább 600-700 ezer ft-ot hajbeültetésre és így oldjam meg végleg a problémát? Mert pl Wayne Rooneynak nagyon jól sikerül a hajbeültetése napokban láttam a Basel-Mu meccsen, hogy már elég jó haja van, szinte olyan mint újkorában. De nekem még nem annyira mértékű a hullások mint neki. Tanácsok? Köszi a válaszokat(ha valaki végigolvassa a regényt)!


2011. dec. 10. 11:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
Jesszus. Kicsit túlreagálod ezt a dolgot szerintem.
2011. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Háát nem is kicsit!:D

21L

2011. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen kezd az önbizalmam megkopni és lehet túlpánikolom. Csak sok hozzászólást olvastam már itt a lányok részéről, hogy náluk nemcsak a kopaszság, de már a kopaszodás is nagyon gáznak számít és elzavarják az ilyen pasit, akkor is ha egyébként nem csúnya az és lehet szimpatikus lenne ha megismernék.
2011. dec. 10. 11:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Emiatt nem nagyon merek már kezdeményezni sem, mert ha egy fiatalabb lány kiszúrja20-25 közötti), hogy ritkul a hajam, akkor lehet emiatt esélyt sem kapnék egy randira.
2011. dec. 10. 11:32
 5/16 anonim ***** válasza:

Bruce Willis tök kopasz, mégis ikon.


Ha téged nem érdekel, és elfogadod magad kopaszon, akkor a nőket nem fogja érdekelni. (akit meg igen, az olyan is...)


Nem a külső számít, hanem az önbizalom.

2011. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak mert a napokban is beszéltem netem egy 20 éves lánnyal, küldtem képet is,mondta hogy nem vagyok csúnya tök aranyos srácnak tűnök, de mivel hullik a hajam, így nem adna esélyt főként emiatt.(nem is akartam 20 évessel, de érdekelt a véleménye). Ezt pedig úgy élem meg, hogy egy újabb szög a koporsóba.
2011. dec. 10. 11:39
 7/16 anonim válasza:

Hogy megnyugtassalak: mindig is a dús hajú pasik tetszettek, sőt, oda voltam a hosszú hajúakért.

Erre most halálosan beleszerettem egy tök kopasz pasiba. Kihullott a haja, igen. Középen, nem úgy mint neked.És ő is csak most volt 30.

Hidd el, hogy az ilyen dolgok nem a hajtól függenek. Fogadd el magad, és jön majd olyan lány, akinek igazán te kellesz.

Első voltam és 25/L

2011. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy vagy legyen normálisan hajad, vagy dúrd le nullásgéppel. HA teljesen kopasz vagy, az szexi, de ha KOPASZODÓ, az kifejezetten taszító. Nekem a dementia, a hanyatlás és a halál jut róla eszembe.


Míg ha teljesen kopasz vagy, az olyan menő :)

2011. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaaaj, ne pánikolj ezen. A kép, amit linkeltél, hogy olyan a hajad, hát az nagyon szexi! Semmi baj nincs azzal, ha egy férfi kopaszodik, ez tök természetes :) A ráncoktól se fél, a legtöbb férfi olyan, mint a jó bor: a korral együtt egyre jobb lesz :) Ne görcsölj ezen, lehet az a baj, hogy ez a feszültség benned kiüt a környezetedre, és mások is észreveszik. :)


20/L

2011. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Figyelj, én őszintén együtt érzek veled és megértem a problémádat, ugyanis 30 éves korom előtt már teljesen kopasz voltam. A hajam gyorsan hullott el, marékszámra, ezért két hétre befeküdtem anno a kórházba kivizsgálásokra és az derült ki, hogy az androgén férfi hormon szintem egy kicsit (de tényleg csak egy hajszállnyival :D) magasabb a várhatónál.


És most jön a poén! 34 éves, 54 kg-s, 168 cm magas, sportos, homokóra alkatú NŐ vagyok és 1995. és 2003. között aktívan modellkedtem. A "betegségemre" gyógymód nincs, a hormonszintem tűréshatáron belül van, nem vagyok szőrös, ne nő a bajszom, nem "vállasodom", csak mint ahogy te is írtad, genetikailag érzékenyebbek a hajhagymáim.

Ja, és megjegyzem, hogy megpróbálok titkolózni, három drága parókám van, amik nélkül talán a szégyenbe halnék bele a munkahelyemen.


Te csak a lányok miatt aggódsz, ezért szeretném figyelmedbe ajánlani ezt a kérdést, amit a keresztfiam írt ki:


www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2265350-finaszterid-veny-nelkul-honnan-szerezheto-be


Neki sajnos a munkája és az álmai is függnek ettől és jópár évvel fiatalabb mint te.

2011. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!