Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk lennétek nállatok magasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lennétek nállatok magasabb lánnyal? Titeket zavarna ha magasabb lenne?

Figyelt kérdés

Én 170cm vagyok,hétvégente persze magassarkút hordok igy tehát vagyok 180cm..

És olyan kellemetlen,hogy a fiúk vagy egy magasságúak velem,vagy pedig magassabb vagyok,általában az utóbbi a jellemző.

Az lenne a kérdésem,hogy a fiúkat zavarja ha a lány magasabb nála?


2011. aug. 17. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

165 cm magas kis alacsony fiú vagyok sajnos. De amúgy ez a 5 centi még nem zavarna. Ha már ennél több, akkor egy kicsit, de ha szerelmes vagyok nem izgat semennyire sem.


Ne aggódj én ismerkednék veled és tuti mások is. :)

2011. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarja a fiúkat ha a lány magasabb,sőtt még örülnek is neki.
2011. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én inkább azt vettem észre, hogy az alacsonyabb fiúkkal kevésbé akarnak ismerkedni a lányok. :S
2011. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

184 vok, szóval Te pont jó vagy magasságban :)

amúgy engem nem zavar, ha nem túl feltünő. volt pont egymagas barátnőm, és semmi gondom nemvolt ezzel.

de egy 2 méteres lány már komolyan zavarna. nem a magassága miatt, hanem mert idétlenül néznénk ki egymás mellett.

2011. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én 21 éves fiú létemre kb 166-167 vagyok a barátnőm 173 és egyikünket sem zavarja szeretjük egymást és mindenki más véleményére nagy ívben teszünk
2011. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, csak tudom hogy a lányokat igen, hogy alig vagyok 170
2011. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 twinky ***** válasza:
Lennek, csak talaljak. Keresek egy 2 meteres kosaras csajt. :D
2011. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb lánnyal biztosan nem, mondjuk én 200 cm-nél is magasabb vagyok...

De az alacsony, törékeny lányokat szeretem...

2011. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
egy ehez hasonló kérdést már tettek fel,és akkor mindenki azt irta szinte hogy az alacsonyak,vagy az egymagasak a jók,és én is ugyanígy vagyok vele,nemszeretem ha egy lány magasabb nálam,megalázva volnák,hogy nem ő bujik hozzám hanem én bújok hozzá,de ha te azt mondod 170cm-vagy az nem magas inkább egymagas,és szerintem nem kell az a hatalmas magas sarkú,mert a 180 az viszont már némejik férfinél már magas.
2011. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem zavarna :D
2011. aug. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!