Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani olyan szemceru...

Tudtok ajánlani olyan szemceruzát, ami nem kenődik el, szép tartós marad akármilyen bőrtípuson?

Figyelt kérdés
Nekem már volt sok, de egyikkel sem voltam igazából megelégedve. Általában úgy sminkelek, hogy szemceruza, majd arra rá szemhéjpúder. Így szép és tartós is, csak több munka van vele. :) Mert egyébként nálam nagyon hamar elkenődnek sajnos...

2012. febr. 4. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem az essence bevált. rossmannban lehet kapni
2012. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert ezt a márkát már több helyen is említették és nem is a felső kategória. Lehet teszek egy próbát. :) Mindenesetre várom még a tapasztalatokat!
2012. febr. 4. 14:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Én inkább a tust ajánlom, azzal sokkal szebb eredményt lehet elérni. Abból én is az Essencet használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. :)
2012. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a MAC-et tutira tudom ajánlani, az bombabiztos, hiszen professzionális. Mondjuk nem tudom mennyit szánsz rá, de olyan 4-5ezer körül van.. Sajna a minőséget meg kell fizetni..:/ De például a tus is nagyon jó ahogy az előző hozzászóló mondta.
2012. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált az essence, nem elég jó árkategóirás márka és sok jó terméke van szerintem, egy próbát megér.

A lora is jó. Egyszer kisminkelt a barátnőm délelőtt, használt fekete szemceruzát is és még este is olyan szép volt a sminkem, mintha 5 perce csinálta volna. Kérdeztem is másnap, hogy milyen márkájú. Vettem is egyet, szép, erős színe van, könnyű vele dolgozni és nekem 4-5 órát tuti kibír. :)

2012. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Lora cerka se nem fekete(inkább barnás-fekete), se nem tartós, 3 óra elteltével már nem is látszik semmi, tiszta sz@r. Olyat tuti ne vegyél.

Én is keresgélek fekete cerkát, sokan ajánlják az Essence-t, de sajna nálunk megszűnt a Rossman.

Úgyhogy én csak továbbadom az Essence-ajánlásokat!:)

2012. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát 4-5 ezret sajna nem tudok rá szánni, így marad az Essence. Azt mindenképp kipróbálom akkor. Abból többféle is van? Mármint nem színre, hanem típusra gondoltam, hogy melyiket kell keresnem. További vélemények is jöhetnek.
2012. febr. 4. 20:13
 8/14 anonim ***** válasza:
essence-ből van csavarós és hegyezős, meg mindenféle színű, sárga meg ilyenek is...:) az ára ne tévesszen meg. első voltam
2012. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bár én még csak a csavarósat próbáltam, nem is kell más mert az jó.
2012. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért kérdeztem, mert mintha egyszer én is próbáltam volna már valamelyik típusát az Essence-nek (nem csavarósat), és attól annyira nem voltam elájulva. De a nevére már nem emlékszem pontosan. A lényeg hogy barna legyen, az már biztos. :)
2012. febr. 5. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!