Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani olyan szemceru...

Tudtok ajánlani olyan szemceruzát, ami nem kenődik el, szép tartós marad akármilyen bőrtípuson?

Figyelt kérdés
Nekem már volt sok, de egyikkel sem voltam igazából megelégedve. Általában úgy sminkelek, hogy szemceruza, majd arra rá szemhéjpúder. Így szép és tartós is, csak több munka van vele. :) Mert egyébként nálam nagyon hamar elkenődnek sajnos...

2012. febr. 4. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem az Avon SuperShock gél állagú szemhéjtusa nagyon bevált. Olyan mint a szemceruza, csak puhább, és alig lehet lemosni, nagyon tartós. Ha gondolod, próbáld ki. 800-900 Ft körül van.
2012. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na ez lehet érdekelne majd, ha valóban ennyire tartós. Egyszer kaptam olyan szemceruzát, ami olyan mint a filc. A nevét sajnos nem tudom (Avon vagy Oriflame). Na az nagyon nem volt jó, szinte nem is használtam. És nem is volt olcsó...
2012. febr. 8. 13:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én most dobtam ki egy Essencés szemkihúzó tollat. Az inkább szemhéjtus volt, olyan filces a vége, mint a filctollnak. Ha esetleg meglátod azt, ne vegyél olyat, nincs színe, hiába rázogatta, nem jött belőle semmi. Barátnőmé is ilyen volt.

2012. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na én is olyanra gondoltam. Olyat soha többé. :)
2012. febr. 8. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!