Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnék csinálni ilyen rúzst?

Hogy tudnék csinálni ilyen rúzst?

Figyelt kérdés

Venni azért nem szeretnék, mert már rengeteg rúzst vettem és mégsem olyanok amilyennek lenniük kellene.

Van itthon kókuszvajam például. Mit tanácsoltok?

[link]


2012. febr. 4. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most rúzst akarsz csinálni otthon? Vagy mi van?:)

Én azt tanácsolom, hogy menj el a drogériába, és vedd meg az Alverde 30-as Rosé árnyalatú rúzsát.

Vagy alapozd, vagy korrektorozd le a szád és kész.

2012. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen mert már elegem van, hogy egy sem olyan a számon amilyennek lennie kellene, és mivel itt neten rengeteg olyasmit láttam, hogy szájfényt meg ilyesmiket csináltak, gondoltam jobblenne ha valahogyan megtudnám csinálni, és akkor pontosan az a szin lenne, ami nekem kell.
2012. febr. 4. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja! Értem!:)

Nekem van ilyen Alverdé-s rúzsom, nem 100%-ig ilyen színű, de majdnem, kicsit rózsaszínesebb, de nagyon világos, olyan sztáros lesz az összhatás vele. Egyébként nekem is ez a bajom, hogy egy rúzs sem olyan színű, mint amilyennek lennie kéne. Ráadásul ilyen világosabb natúr színeket nem is nagyon lehet kapni. Volt a Manhattannak egy 29N-es rúzsa, vettem belőle asszem 2x, majd megszüntették..?!? Az pont ugyanolyan volt mint a csajszinak a szája. Matt, és ilyen teljesen natúr színű, enyhe barackos beütéssel.

2012. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos még egy sem vált be, pedig nagyon régota keresem már. Avonból is próbáltam, de nem azokat a szineket küldték sosem. Vettem már noname rúzsokat is, azok sem voltak ilyenek.:(
2012. febr. 4. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Az Avonnal én is megszívtam, 3-at rendeltem, de közük nem volt a 3 katalógusban levő színek egyikéhez sem. Ezt az Alverdét tényleg nézd meg ha dm-be vagy, tényleg nagyon jó a színe. Ami még világos, de az már kimondottan rózsaszínes, az asszem a Manhattan 53G, vagy 56N(vagy 59 N), nem tudom pontosan, de ott is találtam egy világosat.

Többet nem tudok. Mac, Clinique, BB téren nem vok járatos.(nincs:)

2012. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendben megnézem. köszönöm :)
2012. febr. 4. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmi felkenve: [link]

Egyébként én már drogériában csak úgy választok rúzst, hogy ha a kézfejemre kenem, akkor ne is legyen észrevehető, csak ha fény felé fordítom. Ezt is úgy találtam.

2012. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

valami ehhez hasonló rúzst, szájfényt belekeversz még, és akár jó is lehet, meg még ápol is :D

2012. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. febr. 4. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Na találtál???

Én találtam most Manhattan rúzst, 2-t is, ami ilyen világosabb színű, de a számukra nem emléxem.. olyan idétlenek, úgysem jegyzem meg őket, mert majd ha kell, úgyis tesztereket nézek először.

Alverdét megnézted? Nem jó? :(

2012. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!