Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdő műkörmös vagyok, egyenlő...

Kezdő műkörmös vagyok, egyenlőre magamnak probálgatom csinálgatni a körmeimet, miket tanácsoltok? Mire figyeljek, hogyan tanuljak meg szép ivelt franciát huzni, ilysmik?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 17:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen én mielőtt vettem uv lámpát, meg zselét az épitéshez, már előtte csinálgattam magamnak körömdiszeket, csak körömlakkbol és azért tettem fel a kérdést, hogy miket tudtok ajánlani..

Sajnos ahol én élek nincs ilyen tanfolyam én pedig jelenleg egy olyan rossz munkabeosztásban dolgozok, hogy alig van időm magamra is, de amugy viszont szeretem csinálni! Csak hirtelen az első válaszban ugy érzetem, hogy letámadnak, pedig tényleg csak ugy megkérdeztem! De azért köszi majd igyekezni fogok! :)

2012. febr. 5. 19:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Az nem kezdő műkörmös, aki gondol egyet, és nekiáll magától csinálgatni. Ez nem így megy. Már előttem többen leírták, hogy ez tanfolyam nélkül nem jó ötlet. Én mióta elvégeztem a sulit, folyamatosan járok továbbképzésre, mert egy lelkiismeretes szakember tudja, hogy az okj semmire nem elég, és ahhoz, hogy valaki jó, szép és tartós körmöket tudjon csinálni, bizony rengeteg időbe és pénzbe kerül.

Az elméletet hogy akarod megtanulni? És az a néhány válaszoló, aki írta, hogy magától tanult körmözni, az elmélettel is tisztában van? Mert ugyebár itt azt is kell tanulni, nem is keveset. Tudjátok, hogy mik a műkörömépítést kizáró és nehezítő tényezők? Felismeritek a különböző köröm- és bőrproblémákat? Ismeritek az anyagok összetevőit? Hogy mit miért és miután használjuk (anyagismeret)? És ez csak egy része. Aki azt mondja, hogy ezek mind feleslegesek, arról inkább nem mondok semmit.

9-es válaszoló: elég bátor kijelentés, hogy szuper körmöket csinálsz minden képzettség nélkül. Egy profi körmöstől sose hallani ilyen kijelentést. Nem linkelnél képet?

2012. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Te is linkelhetnél képet ,látatlanba ne nagyon ítélkezz ! Lehet hogy a válaszadónak nagy önbizalma van ,de az sosem baj hisz önbizalom nélkül semmilyen munkát nem lehet jól végezni . Erről ennyit.
2013. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!