Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv Piercing? Milyen termész...

Nyelv Piercing? Milyen természetes öblögetőt ajánlanátok a Phlogosol helyett?! Ide is jó a sós víz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Phlogosollal én is megszívtam.. hányinger, hányás stb.. aztán nem volt jobb ötletem ezért fogkrémes vízzel öblögettem.. nem tudom mennyire tenne jót a sós víz, minden esetre én nem próbálkoznék meg vele.
2012. febr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sós vizet az elején semmiképp nem ajánlanám. Megmarja a sebet. Ajánlom a kamilla teát (gyulladáscsökkentő), borsmenta teát (fájdalomcsillapító). Ezeket a teákat langyosan, semmiképp se forrón, ízesítés nélkül. Akár meg is ihatod őket, ha szereted. Esetleg teafa olajat oldhatsz fel vízben (vagy akár teában, de ne nyeld le), az is nagyon jó fertőtlenítő.
2012. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Listerin!


[link]

2012. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. febr. 6. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a méz is segít a nyelv piercing gyógyulásában.
2013. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!