Szerintetek ez szép?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nagyon tetszik:))


2012. febr. 7. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. De ízlés dolga.
2012. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de épp elég volt egy pc a porcba, többször nem gyötrődöm vele :D Akármennyire is tetszik, nem élném át még egyszer ezt :) Van köldökömben meg nyelvemben is pc, akármelyiket újra szúratnám még egyszer, de a fülbe a porcba soha többet :)
2012. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak!Nekem is van a fülemben is ,valamint az ajkamban és a nyelvemben,de mind közül a fül volt a legdurvább.Nagyon fájdalmas és bozrzasztó lassan gyógyul.Ha ezt nem veszem figyelembe,akkor nagyon tetszik!:)
2012. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem van a nyelvemben és a porcban 2 is(egymás alatt,egyszerre csináltatva),de nekem nem fájt annyira,csak egy kicsit érzékeny volt,de kb 1hétig tartott.A 3nap már átcseréltem aranyra.

24/L

2012. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy a porcba fáj és lassan is gyógyul, de nem hittem volna hogy ennyire rossz:/ nekem is van a köldökömbe. Nekem nagyon fájt de bármikor újra csináltatnám, mert imádom:)
2012. febr. 7. 11:41
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, csak azért nem csináltatnám meg, bár iszonyatosan tetszik, csak ha pár év múlva már nem tetszik...
2012. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem is szép,bár nekem a fülbe tetszenek az ilyenek,én magamnak szúrtam porcba felülre,annyira nem fájt,de nem ajánlom szakember nélkül,belegondolva szerencsém volt,hogy nem lett belőle baj.
2012. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Viszont nem csináltatnám meg, mert már van elég fülbevaló a fülemben így is, meg biztos nagyon fájna.
2012. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tetszik,de nem kéne :D
2012. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!