Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlotok?...

Milyen alapozót ajánlotok? Ami természetesnek hat, de mégis szép "színt" varázsol az arcomnak. Mivel vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés
Ja és persze azért a megfizethető kategóriára gondolok. Most Maybeline-t használok, mert tesóm ezt ajánlotta. Viszont ez elég drága... Nagyon hajlamos vagyok arra hogy könnyen kipirul az arcom. Alapozó nélkül ez elég feltűnő sajnos, azzal már nem annyira. Előre is köszi!
2012. febr. 7. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik Maybelline-t használod? Nekem a Maybelline Affinitone Mineral van meg, imádom, szép színt ad, és 2000 forint körüli, szerintem ez abszolút nem drága, ami ennél olcsóbb, az olyan is. Ja, és nekem már több, mint 1 éve megvan, és még mindig sok van benne, tehát ez alkalmi beruházás lényegében.
2012. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, ezt használom én is,és valóban szép is. Viszont én már a másodikat veszem, mert 1 hónap alatt el is fogyott az előző. :( Napi szinten használom. És havi szinten már soknak tartom érte a 2000 Forintot, ezért gondoltam hogy kérdezősködök. :)
2012. febr. 7. 11:36
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem mégse a Mineral-os van, hanem a sima. De ugyanaz az ár, 2000 körül. Viszont a sima Affinitone-t sokkal jobban dicsérik a neten, mint a Mineral-osat. A különbséget nem tudom egyébként.
2012. febr. 7. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább webshopokba nézz körül... Ott sokkal olcsóbbak a cuccok, szállítási költséggel együtt, mert ugye nem kell kifizetned a bolt költségeit is, ugye a rezsi, dolgozók bére, stb. Én a Bourjois 10 hour sleep effectet használom:)
2012. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Habállagút használj, olcsóbb márkából!:)
2012. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi az a habállagú?
2012. febr. 7. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]



A Catricenek dicsérik nagyon az alapozóit, és kb 1000 körül van. És nagyon világos bőrűekre is gondoltak, mert van szerencsére olyan árnyalat is. Elég jónak tűnnek. Lesd meg esetleg Rossmannba.

2012. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem Matt Mousse van!:) Nagyon megvagyok vele elégedve, és nem fogy gyorsan pedig én is majdnem hogy napi szinten használom!
2012. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Két alapozó volt eddig, ami nekem nagyon bejött szín alapján.

Egyik a Max Factor Miracle Touch 55, ez világosabb, mint az 50es, nekem ez nagyon jól passzol. 3-4000 Ft körül van. [link]

Illetve egy olcsóbb a Catrice, hihetetlen világos alapozói vannak. Én a 020as Honey Beiges Catrice Infinite Matt alapozót vettem. A 010 nekem nagyon világosnak tűnt. Ezt az alapozót nagyon dicsérik.:) És én se bántam meg, nagyon jó. [link]

De a Photo Finish alapozója is jó a Catricenek, szintén kapható világos szín belőle.:) [link]


Küldtem linkeket, ahol olvashatsz véleményeket a termékekről, illetve más termékekről is van rengeteg vélemény.:)

Remélem tudtam segíteni.

Amit még figyelmedbe ajánlok, az a Essence Matt&Clean alapozó, nekem színbe ez is nagyon jó volt. Maybellinnek volt még egy jó, de az az árnyalat megszűnt, ill az Avon bőrnyugtató alapozója, ami még nekem egész jól passzolt.

Általában én mindig a legvilágosabb alapozókat veszem, annyir világos a bőröm.:)

2012. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Catrice alapozók ára 1899 ft.

Essence 1099 ft.

2012. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!