Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MIért nem tudom rendesen...

MIért nem tudom rendesen megépíteni a körmöt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak a megnövesztett körmömre húztam rá zselét,de most a mutató ujjamat véletlen nekivágtam az asztalnak és letörött.Többször is próbáltam építeni,s amikor leszedtem a sablont jött vele a zselé is ,miért van ez?Légyszi segítsetek ,előre is köszönöm!!
2012. febr. 8. 15:25
 1/4 anonim válasza:
76%
Valószínűleg hibásan viszed fel az anyagot. Nem az a baj, hogy túl vékony réteget húzol a sablonra, a köröm végének folytatásaként?
2012. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd le hogy csinálod, könnyebb lenne segíteni
2012. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is elő kell készíteni a körmöt(ha zselével, ha porcelánnal dolgozol), ami ebből áll:

-a cuticulát feltolod(letapadt bőrrész)

-a szarupárkányt lekaparod, igény esetén kivágod

-a köröm tetejét egy 150-es reszelővel bolyhozod, valamint -a köröm hosszát ill. formáját is igazítod

-majd egy nail prep v. spray prep-et használsz(amivel fertőtleníted, zsírtalanítod a körmöt)

-azután én szoktam használni gombásodás gátló folyadékot is

-azután egy savas tapadásközvetítő a körömfelületre, ill.egy savmentes


És most jön az, h ha sablonnal dolgozol, ill.tippel...

Mondom a sablonos, zselés verziót:

-a sablont a köröm formájához igazítod, majd a keskenyebb körmök érdekében bevágod a sablont kétoldalt

-először egy vékony réteget teszel a köröm felületére a zselébőlm, majd a sablonon először kialakítod a hossznati majd a szélességi ívet

-ha ezzel megvagy lámpázod(inkább többet legyen bent a szokásosnál, h biztos legye a dolog):)

-a sablont leveszed

-majd az alaprétegedet, amit már megcsináltál egy 150-es rezselővel formázod:)

2012. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem írod le, hogyan építetted? Én is arra gyanakszom, hogy túl vékony lett a zselé a szabadszélen, és/vagy nem köttetted elég ideig.
2012. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!