Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tágítsam otthon a fülem?

Hogyan tágítsam otthon a fülem?

Figyelt kérdés

Most kezdenék hozzá.Érzéstelenítővel és fültisztító pálcikával gondoltam.Így biztonságos?Vagy nincsen fájdalommentesebb módszer?Tudniillik elég alacsony a fájdalomküszöböm,igaz,van már egy karika ajakpiercingem,de azt szakemberre bíztam.A fültágítást nem fogom.

Előre is köszi a válaszokat!


2009. jún. 3. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
uh :] tudd ám mibe vágsz bele. kb ilyen klón leszel :) na mindegy.... nekem 20-as van és én kezdtem a tollbetéttől egészen az innivalós kupakig =D szal az a lényeg hogy tiszta legyen és tudjad becsúsztatni a lyukon. kennj rá pl neogranormont és told. amugy vigyázz mer kib*szott büdös szokott lenni :] és eléggé gennyezni szokott :SS szerencsére nekem nemvoltak ilyen gondjaim, nekem 1hónap alatt meglett a 20mm én nem rizikóztam nagyon fájt mikor toltam de nemérdekelt :D DD sok sikert :]
2009. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
annyit még hozzáteszek kiegészítés kéépen h egyre negyobb dolgokat pakolj a füledbe... pl toll, rotlingkupak... tágítani pedig esetleg ecsettel v vmi egyre táguló dologgal... a lényeg hogy fertőtlenítsd mindíg! arcszesszel v sprayvel mindegy, csak tartalmazzon alkoholt. :]
2009. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Secu ***** válasza:

Bazz ne erőszakolj be a füllyukadba hirtelen nagy tárgyakat...

Én a celluxot ajánlom.Feltekered és az idők során egyre többet tekersz rá.Nekem bevált.

Ja és tényleg ne rakj be hirtelen nagy cuccokat mert könnyen kiszakadhat a lyuk:S

2009. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ne próbálkozz én próbáltam fülpálcikátés kijütt egy húsdarab
2009. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
azért jött ki egy húsdarab, mer egy béndzsa vagy
2009. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hát én vasárnap kedztem tágítani :) már toll betét van benne

eddig szinte nem is fájt:/ reméljük nem is fog. elsönek egy drottal kezdtemrá celuxal majd fülpálcika,és most a tollbetét,de mindig legyen nállad fertötlenítő és egy olyan anyag amivel jobban csuszik!

2009. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!