Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Essence gél állagú tus...

Az Essence gél állagú tus feketéje tényleg fekete? (Lennt)

Figyelt kérdés

Rendeltem az Avontól ilyen kis tégelyes tust ecsettel.Az ecset szuper, de a tus...borzalmas.Feketének volt írva, ehhez képest szürke csillogós...Felháborodtam ezen, mert akkor a katalógusban miért írják, hogy black???

Szeretnék egy másikat, mivel nem világosszürke csillámos tusra vágyom, hanem matt feketére!Az essence-nek a kis tégelyes gél tusa teljesen fekete?


2012. febr. 15. 13:58
 1/8 TijuMK ***** válasza:
100%
Az avonosnak a nevében is benne van hogy metál (Blackened Metal), ezért csillogós persze az más hogy a képen tényleg feketének látszik. Nekem van Essence fekete tusom, nos az tényleg matt fekete színű, de ahhoz képest hogy vízállónak van írva nekem 2óra múlva felkenődik az egész a szemöldököm alá, és minden gond nélkül lejön sima vízzel is, de lehet csak az én bőröm ilyen fura.
2012. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Essence gél tust használok, de nekem meg pont, h annyira rábetonozódik a szememre, h alig bírom este leszedni. Ha reggel kihúzom vele a szemem, biztos, h estig rá se kell néznem, mert a helyén marad. Tényleg szép, mattfekete színű, én nagyon kedvelem.
2012. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másodikhoz csatlakozom, nekem is gel essence tusom van és valami iszonyat szép erős igazi fekete :) Amikor pedig le akarom este szedni baromira kell dörzsölnöm, mert alig jön le. Szerintem szuper tartós és nagyon szeretem :)
2012. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsókkal értek egyet, nagyon tartós, szép fekete!! Én is alig tudom levakarni magamról.:) Jó vétel.:)

Avonosnak meg tényleg a nevébe a metal, tehát nem lehet szép matt fekete.

2012. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést!Akkor erre beruházok!:)
2012. febr. 15. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem zöld van, és az is kb fekete. xD De a fekete is fekete, próbáltam már.

Amúgy nálam sem valami tartós, ha többet használok, és ha nem jól alapozom a szemhéjam, mert gyorsan zsírosodik, és akkor tényleg iszonyat rondán elmászik a tus, ha te is ilyen típus vagy, akkor azért csak óvatosan. :) (meg valamelyik előző válaszolónak is ajánlom figyelmébe)

2012. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TijuMK ***** válasza:
Amúgy ha már Avon akkor supershock gél állagú szemhéjtus ceruza, nekem az vált be a legjobban az nem jön le és nem mozdul meg.
2012. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolso elotti! Hat igen..lelkesen 299ert megvettrm a lilat es a zoldet is...es messzirol csak nem olyan, mintha fekete lenne.:D

En nem hasznalok alapot...csak ami megy az alapozobol a szemere is es nekem teljesen ott marad.:) Tehat kerdezo jo vetel lesz:)) remelem talalsz olyat, amit a nyomik nem nyulkaltak agyon... Ja es ecsetet is vegyel hozza, ha meg nincs.:) (pl essences tus ecset)

Utolso! Nekem az a super shock nem jott be. Nekem sajnos azzal nem sikerul szepen. Olyan hullamos..gorongyos...legjobb szo ra az, hogy csunya amit csinalok vele. A lila es az a zoldes szinu gelceruzaja meg istenes...de fekete nekem mar egy ujabb mesterseg, amit ki kene tanulnom.:D

2012. febr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!