Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmöt mivel ragasszam fel?...

Műkörmöt mivel ragasszam fel? A körömragasztó nem fogja meg, a pillanatragasztó meg káros.

Figyelt kérdés

Bnőim mindig pillanatragasztóval teszik fel őket, mert nem fogja meg az a kicsi műköröm ragasztó, de viszont annyi mindent hallani a pillanatragasztóról h így leesik a köröm meg olyan káros, h nem hiszem h merném :/

tapasztalatok?



2012. febr. 15. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
már miért esne le...?
2012. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi h a kérdésre válaszolsz....:D


Nem én találtam ki, nem egy esetben történt már ilyen, én meg kockáztatni nem fogok, sem a káros anyagai miatt:/

2012. febr. 15. 14:35
 3/13 anonim ***** válasza:
NE PRÓBÁLD KI A PILLANATRAGASZTÓT!Az 1 dolog,hogy sokakkal nem történt még semmi de káros!!Vegyél inkább több műköröm ragasztót!!
2012. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az essence-nek van valami jó műkörme, olyan, hogy már rajta van valami ragasztó és csak rá kell tenni a körmödre, de nagyon jó. :D
2012. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi, utána nézek :)
2012. febr. 15. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Halkan mondom, hogy a pillanatragasztó az kb pont ugyan olyan, mint a műkörömragasztó :D
2012. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
csak ott az a "kb" tehát nem teljesen az, maradj inkább műköröm ragasztónál, jobban jársz, nem a bolti "sz*r"okat kell megvenni, hanem műkörmös kellék boltban vegyél, ott biztos jót adnak
2012. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Na, akkor felsorolom, mi van egy műkörömragasztóban (itt tartom a kezemben, másolom) :

ethyl cyanoacrylate, hydroquinone, poly methyl methilacrilate.


a pillanatragasztó összetétele: (biztonsági adatlapról másolva)

Összetétel

A termék általános kémiai leírása: pillanatragasztó.

A készítmény bázis összetevője: cianoakrilát.

Veszélyes összetevők:

Megnevezés: Mennyiség: CAS szám: EINECS Veszélyjel: R mondatok:

Etil-cianoakrilát 75-90% 7085-85-0 230-391-5 Xi 36/37/38



A kb arra vonatkozott, hogy nyilván minden termékben más arányban vannak a dolgok. De mivel a fő összetevő mindegyiknél a cianoakrilát, (ugyanis ettől ragad) ezért innentől kezdve mindegy is. Nem mellesleg, a műkörömragasztóban van pmma is, ami még pluszban egy allergén, kvázi még károsabb.


Amúgy, itt ültök a net előtt, utána lehet járni, le lehet tölteni a biztonsági adatlapokat is. Csak azt nem értem, ha már kérdeztek, és kaptok egy kb 1 perc alatt lecsekkolható választ, akkor mi a fenéért kell megkérdőjelezni???

2012. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
új technikára jöttem rá :) nem kell hozzá káros ragasztó :D
2012. febr. 16. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Áruld már el nekem is légyszi,mert nekem sem marad fent =)
2012. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!