Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan erősítsem meg a saját...

Hogyan erősítsem meg a saját körmöm zselével?

Figyelt kérdés
Vettem lámpát,gombaölő folyadékot,savmentes primert! Milyen zselét vegyek? Nem márkát,hanem hogy sima átlászót,vagy van külön alapozó zselé IS? Hallottam már rugalmas zseléről... És milyen ecsetet ajánlotok? Ja,és fényzselét is vettem! :) Csak a sima zselét nem tudom milyen legyen! :(
2012. febr. 16. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Miért vetted meg a cuccokat, amikor nem is tudod őket használni? Miért nem csináltatod olyannal, aki ért is hozzá? Magadnak sosem fog úgy sikerülni, ahogy kellene. Ráadásul ezt nem elmondani kell, hanem megmutatni. Mit-hogyan és miért kell használni, mi a különbség a zselék között, stb. Ezt nem lehet megtanulni 5 perc alatt. Az anyagismeretről, szakmai elméletről, bőrgyógyászatról, stb. nem is beszélve.
2012. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most kidobáltad ezekre a pénzt, ahelyett hogy mondjuk a körmösre költötted volna...
2012. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért vettem meg a cuccokat,mert voltam egy jópárszor körmösnél,és láttam mit hogy csinál! Amúgy másnak tök jól meg tudom csinálni a körmeit,és szépen mintázok is,csak az enyémmel vagyok kicsit bajban! De az sem lenne gáz,gyakorlat az egész! Nekem csak porcelán körmöm volt eddig,soha nem használtam zselét,és főleg nem saját köröm megerősítésére! Főleg,hogy a kettő tök más,és ez utóbbiban nincs tapasztalatom! Tehát ha nem lecsesznél a lábamról,amikor fogalmad sincs mennyi tapasztalatom van,és csináltam-e már ilyet,hanem mondjuk e-helyett tanácsot adnál,vagy segítenél,akkor azt nagyon szépen megköszönném,így viszont semmit nem segítettél,nem válaszoltál a kérdésemre! Tehát nem értem,hogy miért írtál egyeltalán???
2012. febr. 16. 12:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Már bocsi,nem dobáltam ki a pénzt rá,eddig nekem nem volt sajátom,és úgy csináltam,előtte pedig úgy csináltattam! De mindíg porcelán volt! És most totál tönkre mentek a körmeim,mert a körmös olyan vékonyra reszelte,hogy már piros foltos volt! Érdekes,hogy amíg én csináltam,addig nem volt gond! Most viszont zselés körmöt szeretnék,és kimondottan a saját köröm megerősítését szeretném csinálni! Tehát nem vagyok hülye,és nem én vagyok az egyetlen,aki simán a látottakból megtanulta hogy kell! Ja,és kb. 4-5 évvel ezelőtt csináltam én,és a kömöshöz utoljára 3 hónapja voltam,akkor szedettem le 10 hónap után,azóta szutyok a körmöm!
2012. febr. 16. 12:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyedül azt nem tudtam,hogy a fényzselé miért nem tapad a körmömhöz! De ezt azért furcsállottam,mert a körmösöm azt rakott csak rá utoljára,és hetekig rajta volt!
2012. febr. 16. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!