Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kilencedikesek mennyire...

Kilencedikesek mennyire sminkelitek magatokat a suliban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó (Maybelline Affinitone Mineral),púder(miss sporty),spirál(Maybelline),Labelló
2012. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Amúgy baromi vicces, hogy minden fiú itt elkezdi, hogy őt csak a természetes lányok érdeklik, aztán való életben bárhova nézek, minden csaj, aki rendesen sminkel (nem feltétlenül úgy, mint egy lotyó, de azért elég sokat használva) vonzza a fiúkat, a lányok, akik nem használnak semmit szinglik, akik természetesen sminkelnek (erre mondják a fiúk, hogy nem használ sminket, közben igazából sminkelnek, csak a fiúk egyáltalán nem értenek hozzá, így azt hiszik, hogy így néz ki alapjáraton), azok meg úgy közepesen: nem maradnak egyedül, de nem is állnak sorban a fiúk.

Amúgy én BB krémet használok, szemceruzát, púdert, pirosítót, szájfényt, korrektort, tust és szempillaspirált. Azon is évekig gondolkoztok, hogy vegyetek-e egyáltalán szepillaspirált, tehát ez így soknak tűnhet, de nagyon kevés kell mindenből, és jól fog kinézni.

A másik , amit sok helyen láttam, hogy az alapozó roncsolja a bőrt. Igazából ma már olyan alapozók vannak, amik nem hogy roncsolnak, hanem segítenek a bőrödnek, mivel direkt bőrhibákra vannak kitalálva. Persze nem kell belőle sok. Én egyszerűen élvezek sminkelni, nem igazán érdekel, hogy tetszek-e a fiúknak, de nem is vagyok igénytelen. Nem kell túlspilázni.

2014. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

[link]


Pont így.


Primer

BB-CC krém

Átlátszó púder

Korrektor

Highlighter

Pirosító


Barna szemhéj púder

Tus

Szemhéjceruza

Szempillaspirál

Szemöldökspirál(igen spirál)


Etude house, Tony moly és essence termékek.


Ez így soknak tűnik, de nem az ^-^

a végeredmény nem túl feltűnő mert sötét a szemem és mandula alakú.

2014. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!