Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami tipp tartós körömlakkra?

Valami tipp tartós körömlakkra?

Figyelt kérdés
Gumikesztyűben kell dolgoznom, ez miatt a hagyományos körömlakkok lepattognak. Volt műkörmöm, az jó volt, de nem szeretnék ismét azt rakatni. Valami tartós körömlakkra gondoltam, ami bírná a gumikesztyűt.Valami tipp valakinek? És nem akarok műkörmöshöz menni ilyen zselés lakkozásra, inkább itthon oldanám meg. Köszi a segítséget mindenkinek :)

2012. febr. 22. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig a zselélakk a legjobb megoldás ez esetben.Ha nem akarsz elmenni,tanuld meg,hogy kell csinálni magadnak.
2012. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ahhoz Uv lámpa is kell ugye? :)
2012. febr. 22. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! igen, kell. meg zselék, gombaölő,fényzselé stbstbstb... :)
2012. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor egyszerűbb ha a műkörmösre bízom :) :)

köszike :)

2012. febr. 22. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg. En peldaul meguntam, hogy akarmelyik kormoshoz mentem el, mind tre munkat vegzett. (kulfoldon elek, itt eleg benak a mukormosok es minden tiszteletem a magyar mukormosoke).

Eldontottem ha akarsz valamit, intezd magad. eBayrol kinabol rendeltem olcso uv lampat, a sarki kellekesnel vettem hozzavalokat es addig addig probalkoztam mig megtanultam. Szuper kormoket tudok magamnak csinalni es rajottem egy trukkre. Megepitem a kormomet, majd kilakkozom valamilyen szinnel. Erre a szinretegre pedig rateszem az utolso zsele-lakk reteget amit uv lampa alatt megszaritok es tokeletes. A szin sosem kopik le, mindig fenyes marad. Igaz szint cserelni kicsit macerasabb, mert le kell reszelnem a top zsele reteget, majd megreszelni kicsit a szint, felvinni uj szint, uj zsele stb. de mondjuk nem cserelem a szineket olyan surun. Egy szin kitart akar egy hetig es ugyanolyan szep es hibatlan mint amikor felraktam.

2012. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!