Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen körömlakk alkalmas...

Milyen körömlakk alkalmas márványosköröm készítéséhez?

Figyelt kérdés

Még csak sima csapvízben probáltam elkészíteni, de a lakkjaim többsége egyáltalán nem "fut szét" a víz tetején. Csak fentmaradnak egy pötty formájában. Ha jól tudom csapvízben is szét kéne futniuk, max nem olyan nagyon.

Szükséges ehhez valami spéci lakk, vagy elvileg bármilyennel kéne müködnie?


2012. febr. 25. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon folyékony lakk kell hozzá.

Én is kipróbáltam, de az összes túl sűrű. Próbálkozz a százsaokban.

2012. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem néhány sűrűbb is szétfolyt, csak az volt a baj, hogy szinte rögtön meg is száradtak, és mintákat már nem tudtam húzni bele a fogpiszkálóval.. Beszsereztem pár folyékonyabb körömlakkot, de desztilláltvizet még nem.
2012. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én jövő héten probálom ki desztvízzel. Remélem azzal javul valamit a helyzet. Pedig a videókon, amiken ilyet csinálnak, ott tök egyszerünek tűnik.

2012. febr. 25. 15:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az a százsaok? Nem tudtam rájönni mire gondoltál. (Első válaszoló)
2012. febr. 25. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem százas boltokra gondolt. Egyébként például folyékony lakkok az avonos lakkok. Bár még nem probáltam ezekkel a lakkjaimmaé elkészíteni.
2012. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tud olyan márkát ami már bevállt?
2012. febr. 25. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Moyra pl.. Elnézést, egyik kérdésnél írtam, ide elfelejtettem:S.


Lora márkában is találtam egy aranyszínűt, ami jó. Próbálgasd az üzletekben döntögetéssel a lakkokat, bár engem szerintem már sokszor hülyének néztek a boltokban:D.

2012. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, igen, bocsi. Nem javítottam ki.

Százas boltokra gondoltam, ott vannak silány minőségűek.

2012. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!