Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elsősorban a szülőket kerdezne...

Elsősorban a szülőket kerdeznem, hogy kérjem meg szüleimet hogy engedjék meg a köldök piercinget?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik. De ők azt mondták h fölösleges és pénzkidobás, meg hogy addig nem lehet míg itthon lakok. Most ha elkezdek majd jobban tanulni akkor megengedik majd? Vagy mit csináljak? Jaj én annyira szeretnék! Egy 15éves lány
2009. jún. 7. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is mindig ellenezte, tiltotta a piercingeket, utálja őket. Aztán egyszer hazamentem a suliból és bejelentettem neki, hogy öltözzön, mert megyünk piercinget csináltatni:D Akkor voltam 16 éves. Először nem tetszett neki az ötlet, de mondtam hogy kifizetem a saját pénzemből, meg hogy ha most nem jön el velem, akkoris megfogom csináltatni, csak egy olyan helyen, ahol nem kérnek szülői engedélyt és így biztos el is fogják rontani stb... És hát így sikerült meggyőznöm:D
2009. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi hogy megírtad :) gondolom akkor biztos megijedt az anyukád amikor mondtad neki hogy olyan helyre mész ahol nem kell szülői engedély. hát nekem csak annyit mondana hogy meg ne próbáljam.sztem..sajnos :D de majd próbálkozok
2009. jún. 7. 14:26
 3/16 anonim válasza:

szia!

amit előttem írtak az jó!:P és hogy szükséged lenne rá közben esetleg mondd azt, hogy ha 5ösre megirod az egyik dolgozatod akkor megengedi.

2009. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem az apám a mai napig nem tud róla :) anyunak meg kijelentettem, hogy kifizetem és ne szóljon bele, mert úgy is megcsináltatom, belement :)
2009. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!! szeptembertől megpróbálom ezt megcsinálni hogy az új suliban majd jobban tanulok és remélem h megengedik :)
2009. jún. 11. 20:39
 6/16 Efrynn válasza:
100%
Nekem elegem lett hogy nem engedi meg anyu,se akkor ha jó kislány voltam se akkor ha jó jegyeket hoztam.Így elmentem és megcsináltattam 2évvel később vette észre anyu,de akkor sem a hasamban hanem a pc-eimet találta meg :)))Akkor már nem szólt semmit csak levolt fagyva :)))
2009. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
háát jó neked hogy nem cseszett le akkor..:)
2009. jún. 25. 23:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én aput kérdeztem meg, vele mindig is mindenben megértettük egymást. Felvetettem neki az ötletet egyik este, először húzta a száját, majd másnap reggel megkérdezte, hogy akarom-e még azt a pc.-t, és mondtam hogy igen. Erre az volt a feladatom, hogy porszívózzam ki a szobám, és tisztitsam meg a tükröket, és utána elmegyünk és megcsináltatjuk. Ő csak annyit kért, hogy mindig szóljak neki, ha valami hasonló műveletre készülök! :) Mondta, hogy a köldökpiercing még belefér, esetleg orr piercing (de az is csak egy nagyon pici pötty) de mást már nem engedne meg, tetkót utálja. 16/L
2009. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetben vagyok! :/ A szüleim szerint korai még. Persze egyik barátnőm a 13. szülinapján szúratta:)

L/14

2009. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát köszi jó neked akkor h meg engedte apud :)
2009. júl. 30. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!