Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elsősorban a szülőket kerdezne...

Elsősorban a szülőket kerdeznem, hogy kérjem meg szüleimet hogy engedjék meg a köldök piercinget?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik. De ők azt mondták h fölösleges és pénzkidobás, meg hogy addig nem lehet míg itthon lakok. Most ha elkezdek majd jobban tanulni akkor megengedik majd? Vagy mit csináljak? Jaj én annyira szeretnék! Egy 15éves lány
2009. jún. 7. 13:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

hhát igen valaki 11évesen csináltathat már... :S de nekem addig nem lehet mig itthon lakok azt mondták xDD

de neked sok sikert

2009. júl. 30. 15:20
 12/16 anonim válasza:
100%
nemkem sem engedte, aztán fogtam magam és egy fülbevalóval kicsit megszúrtam a köldököm, h ha nem engedi majd magamnak megcsinálom erre kiakadtés mondta h azonnal menjünk el egy piercingeshez.nekem ez bevált
2009. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
dejóó neked :) nekem nem válna be q
2009. júl. 30. 20:34
 14/16 anonim válasza:

nekem anyám az ajakpiercinget nem engedi szval majdnem ugyanaz a helyzet.. sokaknál bevált már az h elmennek megcsináltatják hazamennek megmutatják kivetetni úgyse fogják és nem fognak kipaterolni a házból :D én is meg fogom ezt csinálni .. meglátjuk mi lesz belőle:D


15/L

2009. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

na én ezt se merném mert nemtudom mi lenne..kivetetik.. :/

de majd te írd meg h mi lett belőle :Dköszi

2009. júl. 31. 17:16
 16/16 anonim ***** válasza:

szia.én is 15 éves lány vagyok :) és eg hónapja csináltattam meg...orrba is szerettem volna, de arra szüleim határozottan azt mondták, hogy NEM! ha meglátják, megvonják a zsebpénzem, stb..:D

köldök pc-t fel se hoztam nekik...

aztán egyik osztálytársam csináltatott, és rá 2 napra engem is rávett:) egyik csaj aki felettünk jár 1 évvel, írt nekem szzülői beleegyezést ;) ne aztán nem is kérték..

aztán jól megvoltam vele :)

és most 1 hete..összevesztem a testvéremmel-.-

és bköpött anyámnak hogy piercingem van xD (és tudta ogy ki fog akadni-.- direkt csak szemétkedni akart)

anyám annyit szólt, hogy mutassam meg.(megmutattam) utána pedig nekem is azzal jött hogy felesleges pénzkidobás, meg hüölye vagyok ogy ilyenekre költöm a pénzem, meg elkapok majd valami fertőzést..-.-és ennyiben maradt:)


én egyébként nem emrtem volna megcsináltatni, ha osztálytársam nem hajtja azt 2 napig hogy csináltassak...és amikor mentem megcsináltatni, akkor is ott állt mellettem és fogta a kezem :) jó volt tudni, hogy egy olyan ember áll mellettem, aki pár napja átélte ugyanezt :) egyébként nagyon fájt, de nem bántam meg mert gyönyörű :)

2011. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!