Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Félek, hogy lekopik a műkörömr...

Félek, hogy lekopik a műkörömről a lakk. Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Ma rakattam fel először.. mindig olyan érzésem van, mintha leesne róla a kő, vagy lejönne a körömlakk...
2009. jún. 8. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A kő ragasztva van,nem esik le könnyen,csak ha valamibe úgy rendesen beakad!

A lakk nem jön le,mert rá van elvileg épitve...ha a végén csak sima zselé van rajta az lekophat,de átlátszó lakkal segithetsz rajta:)

2009. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsika:)Nem azt akartam irni,hogy ha a végén csak sima zselé...hanem hogy ha a végén csak sima lakk van akkor lekophat!
2009. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Igen, ha lekopik fesd be újra.

Jézus Atya Úr Isten, micsoda problémák

2009. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez csak azért van, mert még szokatlan :)

Hidd el, nem fog leesni a kő! Nekem előfordult már, hogy letört a körmöm (nem a frissen épített, hanem már az 5 hetes :) ), de olyan még soha nem történt, hogy kiesett a kő :)

Ha csak lakkoztátok, akkor az egy idő után elkezd mejd lekopni, de újra tudod festeni magadnak, vagy pedig két hét után visszamész a körmösödhöz egybereszelésre, és lakkozásra.

Egyébként szerintem legközelebb kérdezd meg, hogy körömlakk helyett nem tudnátok-e színes zselét használni, mert az tutira kitart hetekig :)

2009. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!