Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Il-makiage Holnap megyek...

Il-makiage Holnap megyek ingyenes sminkelésre az Andrássy útra mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nagyon vegyes kritikákat olvastam eddig róluk:(

2012. márc. 8. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Leginkább arra, hogy majd rád akarnak sózni minden vackot jó drágán, merthogy ez egy olyan kihagyhatatlan lehetőség. :D

Amúgy én még jót nem hallottam, de gondolom attól függ, kinek a keze alá kerülsz? De ha nem tetszik, le lehet mosni és kész. :D

2012. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem volt egy nagyszám nem kellet sokat várni a váróban egy kérdőív kitöltése után nem sokkal engem elhívtak sminkelni a barátnőmet meg beszélgetésre amin tájékoztatást kapott utána őt is ki sminkelte ugyan az a lány.A sminkem átlagosnak mondható szerintem bárki tud ilyet készíteni.Szép volt de nem volt semmivel sem profibb mint ahogy beharangozták.A 12óra tartósság pedig cáfolandó 1 óra után elfolyt a szemünknél az alapozóból meg semmi nem látszott.Tehát egyszer kilehet próbálni mert jó érzés ha szépek vagyunk és szépen ki vagyunk sminkelve dehogy ezeket a terméket amúgy nem venném meg az is biztos ,egyrészt drága és nem jobb mint a bármelyik dm termék.

Sajnos igaz amit sokan mások is írtak hogy egyszerre többen használják ugyan azt a sminkelő eszközt pl ecset így valóban nagy az esély a herpeszre,a másik amit megfigyeltem hogy a nyakamat nem alapozta le márpedig köztudottan mindenki tudja hogy ha sminkelünk akkor abba a nyak és dekoltázs is beletartozik.Az már csak hab a tortán hogy évente egyszer lehet elmenni szerintem többször nem is akarnék.Nem voltak erőszakosak nem akartak rábeszélni semmire sem de nem is tudtak volna a tapasztalat önmagáért beszélt.


Tehát ha valaki érdeklődik ezután a sminkelés után annak azt tanácsolom próbálja ki de legyen figyelmes és nyugodtan kérdezzen a sminkestől.

2012. márc. 10. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!