Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Andrassy uti D%G boltbol...

Andrassy uti D%G boltbol hamis arut vettem?

Figyelt kérdés

honnan tudhatom,hogy hamis-e a penztarcam,amit tegnap vettem?

gyanus,hogy az eredetisegi hologrammos pecset nem volt rakapcsolva az arura,csak melle volt teve szetbontva.

az orokbilincs-szeru zaroreszt nem lehet szetszedni,ha egyszer osszecsukjuk!

az eladok szerint ok szedtek le az arurol,mert eloiras,hogy igy kell kitenni a polcra.

gyanakodunk,hogy kivalo minosegu replikaval van esetleg dolgunk,igy jutnak az eladok mellekkeresethez ott.

a papircimken nincs pecsetelt sorozatszam

a DOLCE&GABBANA INDUSTRIA S.p.A utan.

a hologrammon mi kell,hogy legyen? egy oriasi & jel?

a hologramm hattereben mi kell,hogy legyen? sok kis apro D&G feirat sok fuggoleges,eltolt oszlopban?


a hologrammos cimkenek nem rajta kellett volna lennie a penztarcan levehetetlenul? illetve csak en tudom otthon olloval levagni rola. nem igy kellett volna rajta lennie?

itt pedig KINYITVA tettek melle,meg soha nem volt bezarva

az orokbilincs a zsineg vegen,amin a hologrammos muanyagdarab log.

hogyan tudom ellenorizni az eredetiseget,az andrassy uti D&G boltot?


2011. júl. 11. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Végülis lehetséges, h nem eredeti... De az ilyen boltokban, amik az Andrássyn vannak, sokkal többet törődnek a minőséggel. Lehet, h amit vettél ez egy olyan darab, amire nem raktak címkét. Az is lehet, h direkt van így csinálva. Én is találkoztam már az üzletükben olyasmi termékkel, mint te, de nekem még a D and G felirat sem volt ott... Az itt dolgozó embereket pedig sokszor számon kérik. De ha mégis ilyesmi történne, h hamis árut árusítanak, rögtön kirúgnák azt az eladót.

Azt tanácsolom neked, ha nagyon nagyon látszik rajta, h replika, menj vissza az üzletbe, a számlával együtt, s ők majd megmondják, mi a baja. De az is lehet, h csak selejtes, amit rád akartak sózni.

2011. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most vettem eszre meg valamit. A hologramm matrican a szaz kis D&G logobol az egyiken a G betu forditva van!

Hol arulnak meg D&G termeket Budapesten az Andrassy uton kivul?

2011. júl. 11. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:

jézusom!


[link]

2011. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szepen meg van varrva egyebkent, de nincs borszaga. Arra gyanakszom,hogy egy kivalo minosegu replikaval van dolgom.

Az Andrassy uton ket eve stagnal a piac,vevo alig van, a berleti dijak az eget verdesik - muszaj valahogy bevetelhez jutniuk... De ez tenyleg igaz lehet?!

2011. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!