Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamis D&G tarca az Andrassy...

Hamis D&G tarca az Andrassy utrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Osszekuporgattam egy D&G penztarcara es megvettem az Andrassy uton.

Utana kezdtem el gyanakodni,hogy miert nem volt a hologramm rakotve a tarcara,miert volt csak melleteve kioldva /orokbilincs jellegu/,miert van a hologrammon egy G betu forditva a hatterben,miert nincs borszaga,nem kaptam kezelesi utmutatot sem,es a cimken pont van a mondat vegen: Eredetisegi bizonyitvany: a hologram bizonyitja..... stb. ./pont/

Ez allitolag bizonyos hamisitvanyok jellemzoje,az eredeti cimken soha nincs itt ,ezen a helyen pont a mondat vegen.Azonkivul a porkendo gyer,atlatszo,habar nem tudom,hogy mennyire kell nem atlatszonak lennie -az Internetrol szereztem az informaciot.

Kotelesek visszadnia penzt a boltban,ha nem vagyok biztos az eredetisegben? Vagy mit csinaljak?

Elore is kosz szepen.


h.


2011. júl. 12. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Számlát kaptál hozzá? Mert azon elméletileg a típusnak is rajta kell lennie, és mivel már tegnap is kérdezted, és írtad, hogy arra gyanakszol, hogy az eladók a zsebükre dolgoztak, ha kaptál számlát, akkor nem hiszem, h hamis, mert a számlákkal "el kell számolniuk"...ill a készletük nem fog stimmelni.
2011. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaptam szamlat -es ugy emlekszem tipusszam,az nincs a szamlan,csak datum,osszeg.
2011. júl. 12. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A Louis Vuitton üzletben volt régebben balhé, hogy az alkalmazottak vittek be hamisítványt, azt eladták, mert úgyse gyanakszik senki, az eredetit pedig kéz alatt féláron árulták.
2011. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha.hol lehet errol bovebben olvasni?
2011. júl. 12. 19:59
 5/5 A kérdező kommentje:
szamlat kaptam,a cikkszam szerepel rajta.
2011. júl. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!