Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtok 100 Ft-osban, vagy...

Használtok 100 Ft-osban, vagy Eurós boltban kapható sminkeket?

Figyelt kérdés

Szemhéjpúdereket pl.(nem igazán alapozóra, szempillasprálra, púderre gondolok..)

Butterfly, Vollaré, Ingrid, Margaret(asszem).. ilyesmiket?


Milyet? És hogy váltak be, vagy nem váltak be?


Csak mert egész jó színösszeállításokat lehet levadászni eléggé kedvező áron.



2012. márc. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam, és alapozót is vettem már ott.

Nekem a Lora márka eléggé bejött, mint körömlakk, mint alapozó, mint púder...

2012. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj, gyerekek.

Alalpozót, púdert, spirált nem szabad ilyen helyeken venni. Tele van műanyaggal, kőolaj származékokkal, minden gagyi vacakkal, amire rmegy az egészségetek.

Elhiszem, hogy olcsóbb, de ha ettól a szar alapozótól tiszta ragya és kiütés lesz a fejed, a kezelés is meglesz annyiban, mint egy normális alapozó.


Szemhéjfesték még elmegy, bár én azt sem szeretem használni. Egyedül a köröömlakkokat.

2012. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet, és én is csak körömlakkokat merek használni, de azok is nagyon ócskák.
2012. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szemceruzát vettem ott. Jobbat még sehol nem találtam annál. Vettem feketét és fehéret is. Szempillaspirálba alapozóba jobb minőséget veszek azért :)
2012. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem veszek komolyabb dolgokat ott, egyszer-egyszer körömlakkot, de a többit kihagyom. Én is félek tőlük.

Viszont tegnap találtam 2 vagy 3 színben nagyon jó szemhéjpúdert, és ezért kérdeztem. Mindegyik közép árnyalatú volt(se nem nagyon világos, se nem nagyon sötét), és mattok. És hát valljuk be 4-600 Ft-ért 4-5 árnyalatot kapni, ami matt... az igen ritka...

Ezért kérdezem.


Köszi az eddigi válaszokat!:)

2012. márc. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!