Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen markaju sminkeket...

Milyen markaju sminkeket hasznaltok csajok? Hasznaltok no name termekeket is?

Figyelt kérdés
amugy asz.spiralra, ruzs ra alapozora gondoltam. melyik a legdragabb smink eszkozod ??
2010. aug. 18. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Próbálom a legjobbakat megvenni.Van egy-két rosszabb minőségű is.Szempillaspirálom:Lancome Hypnose:8000Ft

Alapozóm:Diorskin Forever:12000Ft

Rúzsom rengeteg van.

2010. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

drogériákban veszek minden női cuccot.jobbra nem fut.rosszabbra meg nem költök feleslegesen.

alapozó nekem loreal accord parfait

púder miss sporty bronzosító

szempillaspirál sok van maybelline meg a loreal jó nekem

rúzs szájfény az is loreal, essence is van meg maybelline

2010. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Noname vagy olcsó kategóriás termék szóba sem jöhet, rémes mit művelnek a bőrömmel, kipróbáltam régen szinte mindet.

Most Sonya-t használok, 8e körül van az alapozó, púder, 3-4e körül a többi kelléke.

2010. aug. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Doruss ***** válasza:

Szempillaspirál: Oriflame

Szájfények: Rimmel, Avon

Szemhéjpúderek: Rimmel, Oriflame

Szempillaspirálból próbáltam a Miss Sporty-t is, de az víz és pára nélkül is szétfolyt, lepotyogott.

No name termékeket szemfestésre nem merek használni, mert elég érzékeny a szemem, viszont szájfényből használok olyat is, ami újságból van és tök márkátlan :D

2010. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem a púder és az alapozó essence,tudom h gagyi,de nekem jobban bevállt mint egy 4 ezres termék.szájfényt szoktam hasznalni,spirált nem mert műszempillám van
2010. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Avont használok többnyire, nekem az jött be a legjobban. Az alapozóm viszont Miss Sporty, az nem egy nagy eresztés:(
2010. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én szokta venni no name-t a kínaiból szájfényt és körömlakkot.

alapozó:essence,MAC

szempillaspirál:miss sporty

2010. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem az essence tök jó..alapozóból az jött be legjobban..12000??egy alapozóért??...azt nem tudnám finanszírozni
2010. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Maxfactor alapozó - 4e

Chanel, MAC és YSL szájény, rúzs - változó, ált. 2-3e/db

Chanel sz.spirál - 3500

Bourjois púder - 3e

Oriflame krémes szemhéjtus (van hozzá krém kis tégelyben meg ecset) - 2e


Nekem a körömlakkjaim nonameek, de eddig semmi panaszom nincs rájuk ^^

2010. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

általában essence cuccokat használok, alapozóból, korrektorból, szemhéjpúderből, szemcerkából, körömlakkból az vált be a legjobban. púder Rossmann sajátmárkás, szempillaspirálból ragaszkodom a Maybelinne-hez.

rúzsból, szájfényből van egy csomó, ami újsághoz volt és szuper, de van Rimmel meg essence szájfényem, sőt, mikor a Cosmo-hoz Maxfactor cuccok voltak, beszereztem egy kétfázisú rúzst!=)

a legdrágább sminkcuccom egy Douglas-os paletta, 4 bd 3as szemhéjpúder, egy pirosító, két szájfény, ecsetekkel, 2400 Ft-ért.

2010. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!